شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

ترکیب رنگ موی گردویی | بهترین ترکیب ها برای رنگ موی گردویی

ترکیب رنگ موی گردویی

آیا تا به حال به ترکیب رنگ موی گردویی فکر کرده اید؟ هیجان انگیز به نظر می رسد، جابجایی بین رنگ ها و آزمایش سایه های جدید، امروزه بسیار مرسوم است. بسیاری از افراد نمی خواهند از رنگ های قدیمی استفاده کنند و به دنبال بهترین ترکیب ها برای رنگ موی گردویی و دیگر رنگ های جذاب هستند که می تواند هر چهره ای را شاداب نماید.

ترکیب رنگ موی گردویی

اصول مهم در ترکیب رنگ موی گردویی

قبل از شروع، در اینجا برخی از اصول مهم در ترکیب رنگ موی گردویی وجود دارد که باید آن ها را در نظر داشت. لازم است که قبل از شروع به مخلوط کردن رنگ ها، یک لباس قدیمی بپوشید. همیشه یک جفت دستکش بپوشید. زیرا رنگ مو لکه هایی را روی پوست باقی می گذارد.

هنگامی که مخلوط ترکیب شده را روی موهای خود مالیدید، موهای خود را به درستی بپوشانید. توصیخ می شود، قبل از اینکه از یک ترکیب در تمام بخش های موی خود استفاده کنید، لازم است که از یک رنگ موقت استفاده کنید و نکته مهم این که همیشه یک برند قابل اعتماد را برای آزمایش رنگ های جدید انتخاب کنید.

بسیاری از افراد، رنگ های مختلفی را با هم ترکیب می کنند تا رنگ مو یا سایه جدیدی به دست آورند. شما از آزادی آزمایش رنگ های جدید، روی موهای خود و دست یابی به ظاهر جدید که مطابق با استایل و چهره شما باشد، برخوردارید.  

بهترین ترکیب ها برای رنگ موی گردویی

قبل از شروع آزمایش با بهترین ترکیب ها برای رنگ موی گردویی ، شما باید تفاوت بین سایه های اولیه و سایه های ثانویه را بدانید. هنگامی که تعادل، حجم، نمودار رنگ و سایر اصول اولیه را درک کردید، می توانید دنیای رنگ های مو را انتخاب کنید. در ترکیب رنگ موی گردویی ، مطمئناً می توانید دو سایه را با هم ترکیب کنید و رنگ جدیدی را امتحان کنید که با این ترکیب ایجاد می شود.

توجه به این نکته ضروری است که فقط رنگ موها، یا رنگهایی که از یک نوع هستند باید با هم مخلوط شوند تا رنگ جدیدی بدست آید. به عنوان مثال، می توانید یک رنگ موی نیمه دائمی را مخلوط کنید، سپس آن را فقط با رنگ موی نیمه دائمی دیگر مخلوط کنید و نه با رنگ موی دائمی.

به این دلیل است که مارک های مختلف نمودار خود را برای سایه ها ارائه می کنند و بنابراین، درک تعادل مناسب در هنگام مخلوط کردن نیاز به تجربه و دقت دارد. مگر اینکه یک آرایشگر حرفه ای باشید. یاد بگیرید که برای ترکیب رنگ موی گردویی با یک قسمت کوچک، رنگ آمیزی موهای خود را شروع کنید. بهترین کار این است که قسمت به قسمت شروع کنید.

ترکیب رنگ موی گردویی

نحوه ایجاد ترکیب رنگ موی گردویی

برای نحوه ایجاد ترکیب رنگ موی گردویی ، اگر قصد دارید سایه تیره‌تری انتخاب کنید، همیشه از رنگ نارنجی در ترکیب رنگ خود اجتناب کنید. برای به دست آوردن نتایج عالی، رنگ اصلی شما باید همیشه به نسبت ¾ و رنگ ثانویه باید ¼ باشد. اگر می‌خواهید یک رنگ یکنواخت داشته باشید، می‌توانید ترکیب را به نسبت مساوی نیز تغییر دهید، یعنی ½ برای اولیه و ثانویه که در این رنگ مو، می تواند بهترین ترکیب ها برای رنگ موی گردویی باشد.

همیشه از ترکیب سایه های سرد و گرم خودداری کنید. آنها به خوبی با یکدیگر مخلوط نخواهند شد. می توانید هر کدام از این ها را با رنگ طبیعی ترکیب کنید تا بسته به ترکیب، جلوه ای سرد یا گرم داشته باشید. به زبان ساده، رنگ اصلی شما معمولاً باید از یک سایه طبیعی تشکیل شده باشد.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب