شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

ترکیب رنگ موی بژ عروسکی | موی بژ عروسکی | انواع رنگ مو بژ

10 ترکیب رنگ موی محبوب

در بسیاری از مواقع، یک تغییر رنگ مو می تواند حال و هوایی متفاوت را در افراد ایجاد کند. در حالی که بزرگ‌ترین رنگ‌های دو سال گذشته کاملاً طبیعی بودند، اما امروزه، رنگ ‌های بسیار زیبا، با قابلیت نگهداری بسیار کم مانند بلوند و قهوه‌ای دارچینی در 10 ترکیب رنگ موی محبوب قرار گرفته اند.

این بدان معنا نیست که باید موهای خود را صورتی روشن رنگ کنید. داستان‌های غیرمنتظره زیادی در مورد ایده‌های رنگ موی کلاسیک وجود دارد که مد روز نیز هستند. چرا وقتی می‌توانید رنگ های کاراملی یا شامپاین نقره‌ای سفارش دهید، جسارت آن را در خود بررسی نمی کنید؟

10 ترکیب رنگ موی محبوب

رنگ موهای جذاب و محبوب

ترکیب قهوه ای

در طول سال گذشته، بسیاری از افراد مشهور بلوند، موهای خود را با 10 ترکیب رنگ موی محبوب مانند رنگ موی قهوه‌ای زیبا عوض می‌کنند. زمانی که به سمت رنگ موی تیره ‌تر می‌روید، استفاده از یک رنگ مو بسیار آسان است، نتیجه‌ای مشابه را در رنگ موهای جذاب و محبوب ارائه خواهد کرد.

اما برای تغییر مناسب، عنصر کلیدی که باید با آرایشگرتان صحبت کنید، این است که نمی‌خواهید یک رنگ مسطح در تمام قسمت‌ ها داشته باشید. این ترکیب زیبا، تماماً به عمق و ابعاد مربوط می شود، بنابراین شما و رنگارنگتان باید در مورد عمیق ترین و روشن ترین سایه ای که می خواهید در موهای خود ببینید به توافق برسید و سپس به آرایشگر اجازه دهید تا سایه ها را بین 10 ترکیب رنگ موی محبوب به روشی که مناسب می بیند، قرار دهد تا شما را زیباتر کند.

رنگ موی مسی طلایی

رنگ موی مسی طلایی نیز امسال به طور پیوسته روند داشته است. در واقع، فقط روشن تر می شود. این سایه در میان افرادی که خواهان تغییر جسورانه هستند، محبوب است. فقط به خاطر داشته باشید که قرمز موجود در این ترکیب، یکی از سخت‌ ترین سایه‌ها برای نگهداری است، بنابراین برای مراقبت منظم برنامه ‌ریزی کنید و مطمئن شوید که فقط از شامپوهای مناسب رنگ استفاده می کنید.

بلوندهای کلاسیک و درخاشن

اکنون که سالن ‌ها پس از یک دوره طولانی کرونا دوباره باز شده‌اند، انتظار داشته باشید که شاهد ظهور بلوندهای درخشان‌تر باشید. بسیاری از افراد، در میان 10 ترکیب رنگ موی محبوب  ، واقعاً عاشق بازنمایی این ظاهر کلاسیک بلوند هستند.

این رنگ برای شخصی که می‌خواهد در میان جمعیت برجسته باشد عالی است. این بلوند می‌تواند شما را به زرق و برق زیبایی‌ های فوق العاده برساند. اگرچه هر کسی می تواند با سفید کننده کافی به این سایه برسد، اما سالن زیبایی شیبا، واقعا آن را برای کسانی که رنگ موهای طبیعی روشن تری دارند توصیه می کند، زیرا این فرآیند بسیار شدید است.

ترکیب رنگ موی بژ عروسکی

ترندهای رنگ مو

مشتریان نسخه ‌های غنی‌تر و ابعادی ‌تر را در میان 10 ترکیب رنگ موی محبوب انتخاب می‌کنند. برای بلوندها، این ممکن است به معنای اضافه کردن روبان هایی با سایه های عمیق تر از بلوند باشد تا ابعاد بیشتری روی سایه ایجاد کند. این ممکن است شامل براق کردن موهایشان با سایه ای عمیق تر یا بازی با حاشیه مد باشد.

بالایاژ قهوه ای

هایلایت های ظریف راهی عالی برای تجدید رنگ موهای تیره بدون شلوغی شدید است. بالایاژ قهوه‌ای به موها ابعاد زیادی می‌دهد. این رنگ ظاهری زیبا و لطیف می‌دهد و برای همه کار می‌کند. در میان 10 ترکیب رنگ موی محبوب از رنگ‌شناس خود بخواهید سایه ‌های قهوه‌ای متفاوتی را در سرتاسر موهایتان قرار دهد تا ظاهری طبیعی و ابعادی داشته باشد.

این را نیز در نظر داشته باشید که برای دریافت ملایم ‌تر از هایلایت‌های پر که در سال گذشته بسیار محبوب بود، به سراغ مواردی ظریف بروید. یک سایه روشن تر درست در اطراف صورت شما، بدون هیچ گونه خط خشن، تمام توجه را به چشمان شما جلب می کند. با استفاده از 10 ترکیب رنگ موی محبوب ، فریم صورت فوق ‌العاده با نورهای روشن آمبره ‌ای تکامل ‌یافته ‌تر همراه خواهد بود که آن را جذاب تر از همیشه می کند.

موی مشکی براق

این رنگ سایه نشان دهنده قدرت، اقتدار و کاریزما است. از آنجایی که موهای مشکی بسیار براق و سالم به نظر می رسند، این رنگ در طیف وسیعی از رنگ های پوست را برجسته می کند.

در نظر داشته باشید که بهتر است تا ریشه ‌هایتان را طبیعی نگه دارید و رنگ ‌های بلوند را در موهایتان محو کنید. می توانید از میان 10 ترکیب رنگ موی محبوب ، از کارشناس سالن رنگ مو بخواهید یک رنگ بلوند طبیعی که می‌توانید آن را به خوبی نگهداری کنید، را اجرا نماید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب