شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

انواع ترکیب رنگ موی قهوه ای | تنوع ترکیب های رنگ موی قهوه ای

انواع ترکیب رنگ موی قهوه ای | تنوع ترکیب های رنگ موی قهوه ای

در میان تنوع رنگ های مو، قهوه ای رنگی معمولی است. اما با طیف وسیعی از سایه های رنگ مو همراه خواهد شد. از عسلی گرفته تا کاکائویی، شاه بلوطی و ماهاگونی، گزینه های رنگ مو برای انواع ترکیب رنگ موی قهوه ای وجود دارد که واقعاً زیبا هستند. شما می توانید برای دست یابی به این رنگ های زیبا، با سالن زیبایی شیبا همراه باشید.

تنوع ترکیب های رنگ موی قهوه ای

 1. رنگ مو قهوه ای طلایی

رنگ مو قهوه ای طلایی یک سایه گرم است  که برای افرادی که پوست هلویی یا طلایی و چشمان قهوه ای گرم یا سبز گرم یا فندقی دارند، زیبا است. می توانید برخی از هایلایت های بلوند طلایی تیره را به رنگ موهای قهوه ای خود اضافه کنید تا ترکیب رنگی زیبا داشته باشید.

 1. رنگ مو قهوه ای عسلی

رنگ موی قهوه ای عسلی، در میان انواع ترکیب رنگ موی قهوه ای ، با رنگ گرم و مایل به زرد، تعادل کاملی بین رنگ مو قهوه ای روشن و رنگ موی بلوند تیره است. اگر چهره و چشمان روشنی دارید، این سایه را در نظر بگیرید. همچنین روی پوست طلایی و عمیق‌تر زیبا است.

 1. رنگ موی کاراملی روشن

رنگ موی قهوه ای کاراملی روشن، به عنوان یک سایه برنزه و گرم مطرح است. برای افرادی با رنگ های طلایی و چشم های قهوه ای گرم ایده آل است. اگر رنگ صورت شما سرد یا به شدت روشن است از این سایه خودداری کنید. این سایه همچنین یک انتخاب عالی برای هایلایت های بالیاژ یا امبره در رنگ پایه قهوه ای شکلاتی تیره تر است.

پیشنهاد مطالعه : 10 ترکیب رنگ موی محبوب

انواع ترکیب رنگ موی قهوه ای | تنوع ترکیب های رنگ موی قهوه ای
 1. رنگ مو کاکائویی

رنگ موی کاکائویی روشن یک سایه قهوه ای کم رنگ، سرد در انواع ترکیب رنگ موی قهوه ای است که روی پوست روشن و با چشمان آبی یا سبز روشن زیبا به نظر می رسد. این یک سایه زیبا و متعادل است، نه خیلی خاکستری و نه خیلی گرم به نظر می رسد. رنگ موی کاکائویی روشن با اضافه کردن هایلایت های بلوند بالیاژ کرم رنگ زنده می شود. اگر رنگ طبیعی شما قهوه ای روشن یا متوسط ​​سرد باشد، انتخاب خوبی است.

 1. رنگ موی برنز طلایی

این رنگ زیبا، ترکیب رنگی شیک و غنی به شمار می آید. این ترکیبی فوق العاده از رنگ های قرمز و طلایی را در خود دارد که مناسب رنگ پوست گرم می باشد. در صورتی که چهره شما سرد یا سرخ است، این رنگ، مناسب شما نیست.

 1. رنگ مو قهوه ای شنی

در انواع ترکیب رنگ موی قهوه ای ، رنگ مو قهوه ای شنی یک سایه روشن، سرد یا خنثی بژ است. این سایه ای بی نظیر برای کسانی است که دارای چشمانی آبی یا سبز بوده و رنگ پوستی سرد و روشن دارند. این رنگ موی زیبا را می توانید با هایلایت های روشن بژ امتحان کنید.

 1. رنگ مو شکلاتی تیره

رنگ موی شکلاتی تیره، غنی، عمیق و سرد به نظر می آید. اگر به خوبی از آن مراقبت شود، این سایه حس تجمل و پیچیدگی را القا می کند.

پیشنهاد مطالعه : ترکیب رنگ موی آمبره معکوس

انواع ترکیب رنگ موی قهوه ای | تنوع ترکیب های رنگ موی قهوه ای
 1. رنگ مو قهوه ای خاکستری روشن

رنگ موی قهوه ای خاکستری روشن، در انواع ترکیب رنگ موی قهوه ای سرد و پیچیده است، به خصوص اگر رنگ پوست شما روشن و چشمان شما آبی یا قهوه ای روشن است. اگر نمی خواهید رنگ موهایتان قرمز یا طلایی باشد، این همان سایه ای است که نیاز دارید. اگر رنگ طبیعی شما قهوه ای روشن یا متوسط ​​سرد است، این سایه را انتخاب کنید.

 1. رنگ موی مسی قهوه ای تیره

رنگ موی مسی قهوه ای تیره یک سایه سبزه غنی، گرم و براق است. اگر پوست روشن یا متوسط ​​و صورتی، هلویی یا خنثی است، این رنگ را با اطمینان انتخاب کنید. چشم های قهوه ای، آبی و سبز را زنده می کند و در انواع ترکیب رنگ موی قهوه ای ، برای افرادی که موهای قهوه ای گرم یا خنثی دارند، عالی است.

 1. رنگ مو قهوه ای دارچینی

رنگ مو قهوه ای دارچینی یک رنگ قهوه ای پررنگ با ترکیب مسی است. در طیف وسیعی از رنگ ‌های پوست از جمله هلویی روشن و صورتی و رنگ ‌های طلایی متوسط ​​و تیره زیبا است. چشم های سبز، قهوه ای و فندقی با این سایه رنگ مو زنده می شوند.

 1. رنگ موی قهوه ای تیره

رنگ موی قهوه‌ای تیره، غنی و عمیق با کمی گرمای زنگ زده است. این سایه برای افرادی که دارای رنگ‌های روشن و متوسط ​​سرد و خنثی هستند و چشم‌ های قهوه‌ای یا سبز سرد دارند، بسیار زیبا است. همچنین برای افراد دارای رنگ زیتونی انتخابی مناسب است. اگر موهای قهوه ای تیره طبیعی دارید، این یک گزینه عالی در انواع ترکیب رنگ موی قهوه ای است.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب