شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

ترکیب رنگساژهای موی پرطرفدار | بهترین رنگساژ مو | قیمت رنگساژ مو

ترکیب رنگساژهای موی پرطرفدار | بهترین رنگساژ مو | قیمت رنگساژ مو

اگر به دنبال یک تغییر اساس در ظاهر خود هستید و می خواهید با استفاده از ترکیب رنگساژهای موی پرطرفدار ، این کار را انجام دهید، می توانید رنگ هایی را انتخاب کنید که فاقد آمونیاک و الکل بوده و بهترین رنگساژ مو محسوب می شود. در این خصوص، پیشنهاد می شود که مشاوره های لازم را از کارشناسان حرفه ای سالن آرایشگری و زیبایی تخصصی شیبا دریافت کرده و رنگ مویی حرفه ای را تجربه کنید. قیمت رنگساژ مو در این سالن رنگ مو کاملا مناسب است.

ترکیب رنگساژهای موی پرطرفدار | بهترین رنگساژ مو | قیمت رنگساژ مو

بهترین رنگساژ مو

رنگ نیمه دائمی Overtone Haircare

درست همانطور که از نامش پیداست، این رنگ موی طبیعی در واقع یک حالت دهنده رنگ است و بیشتر شبیه یک رنگ نیمه دائمی موقت عمل می کند تا یک رنگ دائمی. این بدان معنی است که با هر بار شستشو به آرامی محو می شود و پوشش کاملی نمی دهد. می توانید این محصول را که بهترین رنگساژ مو می باشد، به مدت 15 دقیقه روی موهای مرطوب بمالید و سپس آبکشی کنید تا رنگ نرم تغییر کند. بنابراین هر چه تعداد دفعات بیشتری از آن استفاده کنید، رنگ شما زنده تر خواهد بود. ضمن آنکه این  ترکیب رنگساژهای موی پرطرفدار بدون آمونیاک است.

رنگ موی دائمی گارنیر با روغن اولیا

به جای آمونیاک یا سیلیکون، این رنگ موی طبیعی با روغن های گیاهی فرموله شده است. به این معنی که وقتی موهایتان را رنگ می‌کنید، یک ماده شیمیایی مناسب و نرم روی سرتان قرار می‌گیرد و هیچ بوی تند آمونیاکی وجود ندارد. به خاطر داشته باشید که اگرچه این رنگ طبیعی و بهترین رنگساژ مو در نظر گرفته می شود، اما باید هر رنگ جدیدی را روی گردن یا پشت گوش خود امتحان نمایید تا اطمینان حاصل شود که به آن آلرژی ندارید. قیمت رنگساژ مو در این برند را از سالن رنگ موی شیبا سوال نمایید.

رنگ موی دائمی Revlon Total Color

این رنگ موی گیاهی که خود ترکیب رنگساژهای موی پرطرفدار است، نه تنها در پوشاندن موهای خاکستری نقش مهمی دارد، بلکه عاری از آمونیاک، سولفات، سیلیکون و مواد معدنی نیز هست. با این حال، آنچه در آن خواهید یافت، مواد گیاهی تسکین دهنده مانند روغن کنجد، عصاره چای سیاه و بابونه ​​و رنگی زنده و ماندگار است.

ژل رنگ موی گیاهی دائمی Naturcolor

جالب ترین چیز در مورد این بهترین رنگساژ مو این است که حاوی مقدار زیادی مواد مرطوب کننده و تسکین دهنده است که شامل بابونه، کره شی و روغن نارگیل می باشد و به حفظ نرمی و درخشندگی موهای شما در طول فرآیند رنگ کردن کمک می کند. به علاوه، در 31 رنگ موجود است، بنابراین تضمین می‌کند که یک رنگ ثابت را ترکیب رنگساژهای موی پرطرفدار پیدا کنید.

پیشنهاد مطالعه : 10 ترکیب رنگ موی محبوب

ترکیب رنگساژهای موی پرطرفدار | بهترین رنگساژ مو | قیمت رنگساژ مو

کیت رنگ موی مدیسون رید

این رنگ مو با ماندگاری طولانی از مدیسون رید تقریباً به همان اندازه غیر سمی است. این فرمول هشت مورد از رایج‌ترین محرک‌ های رنگ مو از جمله آمونیاک و PPD را حذف می‌ کند و در عوض، حاوی مواد مرطوب ‌کننده و تسکین ‌دهنده مانند کراتین، روغن آرگان و عصاره ریشه جینسنگ است. بنابراین، با بهترین رنگساژ مو،  شما واقعاً می توانید احساس خوبی داشته باشید.

رنگ موی نیمه دائمی Clairol Natural Instincts

انتخاب رنگ موی غیر سمی در ترکیب رنگساژهای موی پرطرفدار یک ضرورت برای داشتن موهایی سالم است. این فرمول بدون آمونیاک از Clairol از 80 درصد مواد طبیعی مشتق شده تشکیل شده است و با قیمت رنگساژ مو ی مناسبی عرضه شده است.

بهترین رنگساژ مو Schwarzkopf

لازم به ذکر است که رنگ مو دائمی نیازی به مواد شیمیایی سمی ندارد، همانطور که فرمول تمیز و بهترین رنگساژ مو  Schwarzkopf نشان می دهد. این فرمول فاقد آمونیاک، سیلیکون و الکل است، اما همچنان رنگی غنی و ماندگار را برای شما به ارمغان می آورد. همچنین دارای آبرسان های فوق العاده ای مانند روغن آرگان، پروتئین سویا و شیر جو دوسر می باشد.

Onc NaturalColors رنگ موی دائمی

مواد ارگانیک تایید شده در ترکیب رنگساژهای موی پرطرفدار ، مانند روغن آرگان، بابونه و روغن نارگیل این رنگ موی طبیعی را در بین بقیه متمایز می کند. این بدون آمونیاک، بدون ضرر و حتی گیاهی است و در طیف گسترده ای از رنگ ها طراحی شده است.

رنگ های معرفی شده که در لیست بهترین رنگساژ مو و برترین رنگ موی طبیعی برای پوست سر حساس هستند، می توانند به شما کمک کنند که موهایی سالم همراه با رنگی جذاب داشته باشید. اگر پوست شما نسبت به ترکیبات رنگ مو (مانند PPD و آمونیاک) بیش از حد حساس است، می توانید رنگساژی ملایم انتخاب کنید تا از سلامت پوست سر خود، مطمئن باشید.

پیشنهاد مطالعه : ترکیب رنگ موی آمبره معکوس

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب