شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

ترکیب رنگ موی بژ عروسکی | موی بژ عروسکی | انواع رنگ مو بژ

ترکیب رنگ موی بژ عروسکی

ترکیب رنگ موی بژ عروسکی ، بیشتر از هر ترکیب دیگری جذاب می شوند. این یکی از جدیدترین روند رنگ مو، که به سرعت در سرتاسر جهان، محبوبیت یافته است. ویژگی هایی در مورد این رنگ بلوند وجود دارد که تقریباً برای همه جذاب است. 

ترکیب رنگ موی بژ عروسکی

موی بژ عروسکی

بسیاری از افراد، موی بژ عروسکی را دوست دارند. زیرا دو سایه گرم و سرد را با یک ته رنگ خاکستری ترکیب می کند. رنگ ‌های بلوند روشن و تیره بعد ایجاد می‌کنند و رنگ را قابل شخصی ‌سازی می‌کنند و به نوبه خود تقریباً برای هرکسی جذاب می‌شوند.

آیا می خواهید یک ترکیب رنگ موی بژ عروسکی را برای خودتان امتحان کنید؟ به خاطر داشته باشید که اگر با پایه تیره شروع می کنید، باید از سفید کننده برای روشن کردن موهای خود استفاده کنید تا به رنگ بژ عروسکی زیبا برسید.

هر چه موهایتان تیره تر باشد، احتمالاً جلسات بیشتری طول می کشد تا رنگ رویاهایتان را به دست آورید. اگر موهای بسیار تیره ای دارید، به یک آرایشگر مراجعه کنید تا تضمین کند موهای شما سالم می مانند. همچنین اگر می‌خواهید ترکیب رنگ موی بژ عروسکی شما به گونه‌ای سفارشی شود که به بهترین شکل رنگ چهره شما را تغییر دهد، ایده خوبی است که به سالن رنگ موی شیبا بروید.

نگهداری از ترکیب رنگ موی بژ عروسکی

هنگامی که رنگ موی بلوند بژ خود را دارید، مهم است که اقدامات مناسب برای حفظ آن انجام دهید. چند نکته را که می توانید در نگهداری از ترکیب رنگ موی بژ عروسکی خود بگنجانید. همانطور که اشاره شد، موهای بلوند بژ دارای ته رنگ خاکستری هستند. موهای بلوند رنگ شده به مرور زمان تمایل به زرد شدن دارند. برای اینکه موهای خود را به خوبی نگه دارید، از شامپوی بنفش استفاده کنید.

به دنبال شامپو بدون سولفات بنفش و نرم کننده مناسبی باشید. از آنجایی که موهای بلوند بژ نیاز به سفید کردن موها دارد، ایده خوبی است که کمی هیدراتاسیون اضافی را در ترکیب قرار دهید. نرم کننده عمیق برای موهای رنگ شده مناسب است. این می تواند به آبرسانی موهای رنگ شده کمک کرده و ترکیب رنگ موی بژ عروسکی را براق و ابریشمی کند.

ترکیب رنگ موی بژ عروسکی

تنوع رنگ بالا در ترکیب بژ

سایه های موجود در طیف بژ عروسکی، راه آسانی برای احساس سبک تر بودن، ایجاد حال و هوای فصل بهار، یا به سادگی تغییر حالت دادن به خود است. از بلوند طلایی هالیوود قدیمی گرفته تا بلوند پلاتینی پیشرفته، یک سایه روشن برای مطابقت تنوع رنگ بالا در ترکیب بژ با هر شخصیتی وجود دارد.

رنگ موی طبیعی

طیف سایه‌های موی بلوند چند بعدی، از تقریباً سفید تا رنگی بادامی، به منظور تقلید رنگ طبیعی است. بهتر است همواره رنگ موی خود را با رنگ پوست خود مطابقت دهید. ترکیب رنگ موی بژ عروسکی را با کمک و راهنمایی یک آرایشگر حرفه ای، بدست آورید.توصیه می‌کنیم از غرایز زیبایی جسورانه خود استفاده کنید تا ظاهر طبیعی موهایتان را ایجاد نمایید.

برای بلوندهای طبیعی که به دنبال جذابیت بیشتر هستند، بژ روشن می تواند سایه طبیعی شما را به ظاهری کاملاً جدید تبدیل کند. همه رنگ‌های چشم برای این ترکیب زیبا، عالی به نظر می‌رسند، مخصوصاً وقتی آرایش صورتی با ته رنگ بژ یا قهوه‌ای به نظر می ‌رسد.

رنگ موی متفاوت

طیف سایه های غنی و بلوند عسلی چهره شما را بدون توجه به ته رنگ پوست درخشان می کند. برای بلوندی که کاملاً شاد به نظر می رسد، یک لب صورتی ملایم را با ترکیب رنگ موی بژ عروسکی هماهنگ کنید. این در حالی است که بلوند مروارید درخشان، ترکیبی از رنگ های طبیعی و خنک است که به کنترل گرمای ناخواسته کمک می کند.

با پوست های روشن تا متوسط بهترین نتیجه را دارد. به خصوص اگر چشم‌های قهوه‌ای یا سبز دارید، با یک خط چشم قهوه‌ای غنی که روی پلک بالایی‌تان قرار گرفته است، ظاهر را تکمیل کنید.رنگ روشن‌تر بلوند طلایی به موهای شما درخشندگی داده و به پوست ‌های روشن و زیتونی گرما می ‌بخشد. این سایه رنگ موی آفتاب‌خورده را با رژگونه هلویی ترکیب کنید تا رنگ‌های گرم آن را تکمیل نماید.

ترکیب رنگ موی بژ عروسکی یک بلوند شنی است که گرما را کنترل می‌کند، اما رنگ موی خاکستری ساده نیست. این درخشان بوده وی یک بلوند سرد و گرم به شمار می آید. این ظاهر برای هر کسی که پوستی متوسط و چشم‌ های فندقی یا قهوه‌ای دارد مناسب است. حتما یک سایه چشم غنی با رنگ خاکی انتخاب کنید تا رنگ های سرد را تکمیل کنید. برای دست یابی به این ترکیب، با سالن آرایشگری و زیبایی شیبا همراه باشید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب