شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

ترکیب رنگ موی آمبره معکوس | ترکیب رنگ موی کاراملی در آمبره معکوس

ترکیب رنگ موی آمبره معکوس | ترکیب رنگ موی کاراملی در آمبره معکوس

وقتی نوبت به جدیدترین و بهترین روندهای ضد پیری می رسد، اغلب افراد به مراقبت از پوست خود فکر می کنند. اما در حالی که بیش از حد بر روی چین و چروک ها و حلقه های زیر چشم تمرکز می کنید، ممکن است متوجه نباشید که مدل موها نیز می تواند شما را پیرتر نشان دهد. می توانید با ترکیب رنگ موی آمبره معکوس ، بهترین رنگ موها را برای جوان ترین ظاهر خود برگزینید.

توجه داشته باشید که علائم پیری روی موها، با پوست متفاوت است. موهای صاف می توانند ناگهان فر شده و موهای شما ضعیف تر، کدرتر گردیده و حجم خود را از دست بدهند. رگه های نقره ای که شروع به ظاهر شدن می کنند را فراموش نکنید.

ترکیب رنگ موی آمبره معکوس | ترکیب رنگ موی کاراملی در آمبره معکوس

چگونه یک رنگ مو می تواند شما را جوان تر نشان دهد؟

برخی از رنگ های ساده  که دارای نگهداری کمتری است، می تواند تفاوت بزرگی در ظاهر پیری مو ایجاد کند. ترکیب رنگ موی آمبره معکوس می تواند چهره شما را به گونه ای درخشان کند که شما را جوان تر نشان دهد. اما انتخاب رنگ موی مناسب به رنگ چهره شما بستگی دارد. اکثر مردم در یکی از سه دسته قرار می گیرند که شامل گرم، سرد و خنثی هستند.

اگر پوست روشن با ته رنگ گرم دارید، بهترین سایه های شما پلاتینیوم، یخی، نقره ای، خاکستری، شنی، بژ و شامپاین است. این در حالی است که اگر پوست روشن با ته رنگ سرد دارید، بهترین سایه های شما طلایی، کاراملی، کهربایی، عسلی و کره ای خواهند بود.

اگر پوستی روشن با ته رنگ خنثی دارید، بهترین سایه های شما بلوند توت فرنگی، مسی و کهربایی است. این رنگ ها در ترکیب رنگ آمبره معکوس می تواند فوق العاده باشد. در صورتی که پوست روشن با ته رنگ خنثی دارید، بهترین رنگ موی شما قرمز واقعی، قهوه ای تیره و شرابی است.

بنابراین با پوستی متوسط با ته رنگ گرم، بهترین رنگ های شما شکلاتی تیره، شاه بلوطی، قهوه ای تیره و موکا خواهند بود. ضمن آنکه برای پوستی متوسط با ته رنگ سرد، بهترین ترکیب، کاراملی، عسلی، قهوه ای طلایی، کهربایی، ماهاگونی و دارچینی است.

برای پوستی متوسط با ته رنگ خنثی نیز بهترین انتخاب شامل مشکی ملایم است. در نظر داشته باشید که اگر پوستی عمیق با ته رنگ گرم دارید، ترکیب رنگ موی آمبره معکوس با سایه های کاراملی، قهوه ای طلایی و کره ای می تواند بهترین گزینه باشد. از طرفی، اگر پوستی عمیق با ته رنگ سرد دارید، بهترین سایه های شما شامل موکای تیره و قهوه ای-مشکی است. در نهایت، برای پوستی عمیق با ته رنگ خنثی، بهترین گزینه، قرمز مایل به قرمز، قهوه ای مایل به قرمز و شاه بلوطی است

ترکیب رنگ موی آمبره معکوس | ترکیب رنگ موی کاراملی در آمبره معکوس

ترکیب رنگ موی کاراملی در آمبره معکوس

ترکیب رنگ آمبره معکوس در رنگ کاراملی، یک گزینه عالی برای موهای تیره و سبزه های با رنگ سرد است. افزودن هایلایت های کاراملی می تواند به گرم شدن ویژگی های صورت کمک کند. تکنیک های آمبره و بالیاژ تضمین می کند که هایلایت های شما به خوبی رشد می کنند.

 همه این موارد منجر به ظاهری جوان تر می شود. شما می توانید از شامپوی رنگی و نرم کننده رنگ برای موهای قهوه ای استفاده کنید تا از زرد شدن جلوگیری کنید و رنگ خود را غنی نگه دارید. برای دست یابی به ترکیب رنگ موی آمبره معکوس ، می توانید از خدمات سالن زیبایی و سالن رنگ مو شیبا استفاده کنید. ضمن آنکه این امکان وجود دارد تا پیش از انجام رنگ آمیزی موها، مشاوره های لازم را از کارشناسان شیبا دریافت نمایید.

بلوند توت فرنگی

اگر موهای روشن تری دارید که کمی خاکستری به نظر می رسند، چیزی میوه ای مانند بلوند توت فرنگی را در نظر بگیرید. افزودن گرما به رنگ‌های بلوند در طیف قهوه‌ای رنگ، رنگ پوست سردتر و درخشندگی درخشان و جوانی به پوست می‌دهد. اما قرمزها به دلیل محو شدن بدنام هستند، بنابراین هر شش هفته (یا بیشتر) به آرایشگر خود مراجعه کنید تا رنگ خود را روشن نگه دارید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب