شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

پرطرفدارترین رنگ موی روشن | بهترین رنگ مو روشن برای خانم ها

پرطرفدارترین رنگ موی روشن | بهترین رنگ مو روشن برای خانم ها

می توان به جرات گفت که طرفداران رنگ های روشن و بلوند، بیش از هر زمان دیگری، افزایش یافته اند. از همین روست که امروزه، بسیاری از برندهای مطرح تولید رنگ مو، گزینه های زیادی را در زمینه رنگ موهای روشن ارائه می کنند. از خاکستری و پلاتینیوم گرفته تا رنگ های بلوند طلایی، رنگ هایی زیبا برای همه وجود دارد. به طوری که می توان به سادگی از میان تنوع رنگ ها، پرطرفدارترین رنگ موی روشن را یافت.

پرطرفدارترین رنگ موی روشن | بهترین رنگ مو روشن برای خانم ها

پیشنهاد مطالعه : 10 ترکیب رنگ موی محبوب

بلوند پلاتینیوم

این رنگ زیبا یکی از محبوب ترین رنگ موهای بلوند در تمام دوران است. بلوند پلاتینیومی، می تواند با رنگ پوست گرم یا سرد، متناسب با ته رنگ آن هماهنگی داشته باشد و همچنین می تواند بسته به نوع استایل آن زیبا و خوش تیپ به نظر آید. برای داشتن ظاهری زنانه، رنگ پلاتین را نرم و براق با موج‌ های صاف و قسمت میانی نگه دارید.

با این حال، این سایه چشمگیر برای افرادی با موهای ضعیف مناسب نیست. اگر موهای ریز یا آسیب دیده دارید، از رنگ موهای بلوند طبیعی ظریف تر استفاده کنید که نیازی به سفید کننده زیادی ندارند. اگر تصمیم به استفاده از پلاتینیوم به عنوان پرطرفدارترین رنگ موی روشن دارید، مطمئن شوید که به خوبی از موهای خود مراقبت می کنید و از محصولات آبرسان استفاده می نمایید.

رنگ موی بلوند بژ

این ترکیب از تارهای موی گرم و کرم برنجی به بهترین وجه برای افرادی که دارای رنگ‌ های تیره یا رنگ پوست زرد هستند، استفاده می کند. بلوند بژ برای کسانی که خواهان رنگ موی بلوند تمیزی هستند، اما نمی‌خواهند به رنگ پلاتینی کامل درآیند، بهترین رنگ خواهد بود.

به دلیل ته رنگ گرم تر آن نسبت به پلاتین به عنوان پرطرفدارترین رنگ موی روشن ، رنگ های کرم یا خاکستری شدت کمتری دارد و به دست آوردن و نگهداری آن آسان تر است. سایه های بژ را می توان در تمام رنگ ها، آمبره، بالیاژ و به عنوان هایلایت استفاده کرد. این به شما بستگی دارد که چگونه و چه زمانی این رنگ را انتخاب کنید. این را در نظر داشته باشید که به دلیل ته رنگ گرمتر آن، می تواند پوست رنگ پریده را درخشان نماید.

بلوند کرم

بلوند کرم در طیف خنک بالاتر قرار می گیرد اما به اندازه بلوند خاکستری یا سفید سرد نیست. این سایه روشن کاملاً با بلوندهای سفید و مرواریدی تداخل می کند و رویایی ترین رنگ برای پوست های سرد است که آن را پرطرفدارترین رنگ موی روشن کرده است. طبیعت پوست روشن و رنگ موی بلوند بر ویژگی های شما تأکید می کند و آن را برجسته می نماید. این رنگ برای تابستان ایده آل است، زیرا نور خورشید به حفظ آن کمک می کند.

پرطرفدارترین رنگ موی روشن | بهترین رنگ مو روشن برای خانم ها

پیشنهاد مطالعه : ترکیب رنگ موی آمبره معکوس

بلوند خاکستر

این رنگ سرد، کمی تندتر از بلوندهای زیبای سنتی است. اگرچه برای پوست های رنگ پریده و ایجاد ظاهری روشن مناسب است، بلوند خاکستری به همان اندازه برای افرادی که پوست تیره و ویژگی های تیره دارند، انتخابی عالی است. برای کم‌ رنگ‌تر کردن آن، چند هایلات کرم با پایه‌  ظریف ‌تر اضافه کنید. برای افزایش سطح آن، رنگ خاکستری را برای ظاهری متفاوت برگزینید. البته در نظر داشته باشید که حفظ این سایه بسته به رنگ طبیعی شما می تواند چالش برانگیز باشد.

این رنگ که از پرطرفدارترین رنگ موی روشن است، همچنین می تواند موهای شما را خشک کند، زیرا به شدت به تونر بستگی دارد. بنابراین مطمئن شوید که برای هیدراته نگه داشتن موهای خود اقدامات احتیاطی انجام می دهید.

رنگ مو بلوند تیره

رنگ موهای بلوند همیشه با سایه های روشن، سفید یا برنجی همراه است. اما روی این رنگ های تیره بلوند، جذابیت های خاصی را دریافت خواهید کرد. بین گرم و سرد و نه کاملا قهوه ای، این سایه برای هرکسی که خواهان تغییر رنگ تیره یا روشن است، مناسب خواهد بود. به لطف درخشندگی بلوند و قهوه ای براق، این سایه بلوند تیره به همان اندازه که ظریف است، چشمگیر می باشد.

بلوند بژ با هایلایت های بلوند تیره

رویاهای بلوند ساحلی از اینها ساخته شده است. این ظاهر واقعی برای خانم هایی که نمی خواهند زمان و هزینه خود را در سالن صرف کنند، ایده آل است و یکی از پرطرفدارترین رنگ موی روشن شناخته شده است. بلوند بژ با هایلایت ‌های بلوند تیره برای کسانی که نمی‌خواهند سفیدکننده کامل استفاده کنند، عالی است.

 همچنین یک رنگ شفابخش برای بلوندهایی است که موهای آنها کمی ناسالم است. تزریق رنگ قهوه ای می تواند بقیه موهای شما را تقویت کرده و به بهبود و قوی تر شدن موهای شما کمک کند. برای رسیدن به این رنگ های فوق العاده، از تخصص سالن زیبایی و آرایشگری شیبا کمک بگیرید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب