شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

رنگ موی آمبره شکلاتی | رنگ موی شکلاتی تیره | نگهداری رنگ موی شکلاتی

رنگ موی آمبره شکلاتی

اگر می خواهید بدانید که چگونه یک رنگ موی شکلاتی زیبا داشته باشی، باید بگوییم که عمده رنگ های گرم امسال ترند هستند. پس از سال ‌ها تسلط رنگ ‌های سرد بر ترندهای رنگ مو، رنگ‌ های گرم در حال بازگشت بزرگی هستند. یکی از سایه های گرم مورد علاقه رنگ موی آمبره شکلاتی است، ترکیبی زیبا که می تواند به راحتی رنگ موی شکلاتی تیره درخشانی را به نمایش بگذارد. اگر به دنبال تغییر رنگ موی جدید و انتخاب یک سایه گرم جدید هستید، یک رنگ موی کهربایی زیبا را انتخاب کنید که نگهداری رنگ موی شکلاتی کمتری را نیز به خود اختصاص می دهد.

رنگ موی آمبره شکلاتی

رنگ موی شکلاتی تیره چیست؟

همانطور که اشاره کردیم، موهای شکلاتی تیره جایی بین رنگ‌ های قرمز و قهوه ای قرار می‌گیرند. با این حال، مانند همه رنگ‌ های مو، قابل تنظیم است و مطمئناً می‌تواند متفاوت باشد. به طور کلی، رنگ موی شکلاتی تیره ، رنگ‌های متفاوتی را به نمایش می‌گذارد که سایه‌ای گرم و پر بُعد ایجاد می‌کند.

اگر قصد دارید به رنگ موی آمبره شکلاتی با ابعاد بیشتر از هایلایت یا بالیاژ برسید، بهتر است آن را به یک رنگ ‌شناس حرفه‌ای بسپارید. شما می توانید به سادگی برای دست یابی به رنگ موی دلخواه خود، با کارشناسان سالن آرایشگری و زیبایی شیبا در تماس بوده و در این سالن رنگ موی حرفه ای، موهای خود را با رنگی فوق العاده، تغییر دهید.

پیشنهاد مطالعه : 10 ترکیب رنگ موی محبوب

رنگ موی آمبره شکلاتی

انواع رنگ موی آمبره شکلاتی

برای ایجاد یک نسخه روشن از سایه با ته رنگ طلایی در انواع رنگ موی آمبره شکلاتی ، رنگ موی دائمی از یک مارک معتبر و شناخته شده را انتخاب کنید که قهوه ای کهربایی روشن را به نمایش می گذارد. رنگی غنی را ارائه می دهد که تا هشت هفته ماندگاری دارد. بنابراین دارای نگهداری رنگ موی شکلاتی کمتری خواهد بود.

برای یک کهربای غنی و مایل به قرمز، که دارای رنگی عمیق باشد، می توانید از قهوه ای در سری رنگ موی دائمی از مارک های معتبر انتخاب کرده و برای طرح آمبره، از یک کارشناس رنگ مو کمک بگیرید. این امکان برای شما فراهم است تا در سالن رنگ موی شیبا، با کمک کارشناسان حرفه ای و با تجربه آن، رنگ موی آمبره شکلاتی را بدست آورید.

برای کهربایی مایل به قرمز و برای رنگی که کمی غنی ‌تر از بلوند  است، به سراغ رنگ موی محافظ سه‌گانه دائمی در بلوند متمایل به قرمز بروید. این فرمول 100 درصد پوشش خاکستری را ارائه می دهد، بنابراین اگر ریشه های موی نقره ای دارید که می خواهید بپوشانید، یک گزینه عالی با رنگ موی شکلاتی تیره است.

از سویی دیگر، در صورتی که به ‌دنبال قهوه ای غنی با رنگ‌هایی از مس هستید، رنگ موی آمبره شکلاتی عالی را با کمک یک رنگ شناس انتخاب کنید. این ترکیب، با درخشش چند وجهی، زیبایی رنگی شدیدی را ارائه می دهد.

پیشنهاد مطالعه : ترکیب رنگ موی آمبره معکوس

نگهداری رنگ موی شکلاتی

برای نگهداری رنگ موی شکلاتی و جهت آنکه موهای کهربایی خود را خوش فرم نگه دارید، با رعایت نکات زیر را رعایت کرده و با موهای خود با احتیاط رفتار کنید.

  1. از محصولات مراقبت از مو برای موهای رنگ شده استفاده کنید.

از آنجایی که رنگ موهای خود را به رنگ موی آمبره شکلاتی تغییر داده اید، باید از روال مراقبت از موهای خود پیروی کنید. این بدان معنی است که شما باید شامپو و نرم کننده خود را با فرمول هایی جایگزین کنید که برای موهای رنگ شده ساخته شده اند. آنها به رنگ ملایم هستند و با تقویت پیوندهای ضعیف مو، باعث تقویت مو می شوند.

به خاطر داشته باشید که همیشه هنگام شستن موهای خود با رنگ موی شکلاتی تیره ، باید حرارت آب را پایین بیاورید. آب بسیار داغ می تواند موهای شما را خشک کرده و باعث از بین رفتن رنگ شما شود.

  1. همیشه از محافظ حرارت استفاده کنید.

اگر نمی توانید در برابر حرارت دادن موهای کهربایی خود مقاومت کنید، مطمئن شوید که برای نگهداری رنگ موی شکلاتی ، هر بار از محافظ حرارتی استفاده می کنید. پرایمر خشک کن بدون وزن و سولفات محافظ حرارتی عالی استفاده کنید. زیرا می توانید از آن بر روی موهای مرطوب بهره ببرید تا در برابر آسیب تا 450 درجه محافظت کنید. در نظر داشته باشید که دست یابی به رنگ موی آمبره شکلاتی می تواند چالش برانگیز باشد. برای آن که به فرمولی مناسب و رنگ آمیزی حرفه ای برسید، توصیه می شود که کار را به کارشناسان سالن آرایشگری شیبا بسپارید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب