شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

ترکیب رنگ موی دودی بدون دکلره | نحوه رنگ کردن مو بدون دکلره

ترکیب رنگ موی دودی بدون دکلره

هنگامی که موهای تیره دارید، گاهی اوقات ممکن است بخواهید با یک ترکیب رنگ موی فوق العاده، ظاهر خود را تغییر دهید. این در حالی است که استفاده از سفید کننده برای روشن کردن موها،  قبل از اینکه بتوانید رنگ موی مورد نظر خود را بدست آورید، می تواند بسیار مشکل ساز باشد. می توانید ترکیب رنگ موی دودی بدون دکلره را امتحان کنید.

ترکیب رنگ موی دودی بدون دکلره

نحوه رنگ کردن مو بدون دکلره

در اینجا، نحوه استفاده از رنگ موی موقت برای موهای تیره بدون سفید کننده وجود دارد. اولین گزینه برای رنگ کردن مو بدون دکلره ، استفاده از رنگ موی موقتی است که برای کار با رنگ پایه تیره ساخته شده است. این نوع از رنگ ‌های مو به گونه ای ساخته شده اند که بدون استفاده از دکلره، موهایی سرزنده را به ارمغان آورند. آنها همچنین از آنجایی که شسته شده و پس از مدتی کوتاه، محو می شوند برای آزمایش بسیار راحت هستند.

اگر دوست دارید آن را تغییر دهید و رنگ های شاد و جسورانه می خواهید، یک فرمول اسپری مانند اسپری رنگ موی موقت یک روزه آرایش مو را انتخاب کنید. اسپری موقت رنگ مو به شما امکان می دهد فوراً بدون تعهد ظاهری جسورانه ایجاد کنید زیرا فقط با یک شامپو شسته می شود.

این محصولات در ترکیب رنگ موی دودی بدون دکلره به گونه ای فرموله شده است که رنگ روشنی را برای انواع موها ایجاد کند. فقط قبل از هر بار استفاده قوطی را به خوبی تکان دهید. برای اجرای آن، لازم است که چهار تا شش اینچ از موهای خود را خشک نگه دارید و محصول را اسپری کنید. سپس صبر کنید تا رنگ موی شما به طور کامل خشک شود.

استفاده از رنگ موی نیمه دائمی بدون سفید کننده

شاید دوست داشته باشید رنگ موهایتان برای موهای تیره بیشتر از یک شامپو دوام بیاورد. اما هنوز نمی خواهید به تغییر دائمی موها متعهد شوید. در اینجا، رنگ موی نیمه دائمی بدون سفید کننده را وارد کنید. رنگ مو نیمه دائمی L’Oréal به طور خاص برای رنگ موهای تیره فرموله شده است و به سادگی می تواند  ترکیب رنگ موی دودی بدون دکلره را برای شما فراهم کند.

رنگ موی نیمه دائمی همچنین فاقد آمونیاک است و بین چهار تا هشت مرحله شامپو ماندگاری دارد. بخش هایی از موهای خود را که می خواهید رنگ کنید تا ظاهر خود را سفارشی نمایید انتخاب کنید و طبق دستورالعمل های موجود اعمال کنید. تایمر خود را تنظیم کنید و 15 تا 30 دقیقه صبر کنید، سپس آبکشی کنید و طبق معمول حالت دهید.

ترکیب رنگ موی دودی بدون دکلره

استفاده از ترکیب رنگ موی دودی بدون دکلره

اگر می خواهید تغییر رنگ موی شما در مدت زمان لازم مقاومت کند، به عنوان یک قاعده کلی، بهتر است به سراغ رنگ‌هایی بروید که تیره‌تر از رنگ اولیه هستند . اما اگر تمایل به استفاده از ترکیب رنگ موی دودی بدون دکلره هستید، باید از دستورالعمل های خاصی پیروی کنید.

در اینجا چند مورد از رنگ موهای دائمی مورد علاقه ما برای موهای تیره وجود دارد که نیازی به پاک کردن سفید کننده ندارند. حتماً دستورالعمل‌های کاربردی را که با هر رنگی که انتخاب می‌کنید دنبال کنید زیرا ممکن است بسته به رنگ متفاوت باشد.

برای داشتن رنگ‌ های پرطرفدار که سلامت موها را بدون آسیب دیدن، تامین کند و ظاهری متفاوت به شما بدهد، می توانید با رنگ موهای دائمی که رنگ بنفس را به ترکیب رنگ موی دودی بدون دکلره اضافه می کند، همراه شوید.  در صورت نیاز به راهنمایی، می توانید با کارشناسان سالن آرایشگری و زیبایی تخصصی شیبا در ارتباط بوده و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

نحوه مراقبت از موهای رنگ شده بدون دکلره

پس از رنگ آمیزی موهای خود، باید با استفاده از یک سیستم مراقبت از موهای رنگ شده بدون دکلره ، از موهای خود محافظت کنید. هنگام شستن موهای خود، به شامپوی بدون سولفات و نرم کننده نیاز خواهید داشت، این محصولات، عاری از مواد شیمیایی خشن بوده و با ترکیبات غیر ریزش فرموله شده است که موهایی زیبا و شاداب را در ترکیب رنگ موی دودی بدون دکلره به ارمغان می آورد.

در روزهایی که موهای رنگی شما احساس خشکی بیشتری می‌کنند و می‌توانند از مراقت بیشتری استفاده کنند، از ماسک بدون سولفات در مارک های معتبر استفاده کنید. ماسک مویی که با پروتئین گیاهی و عصاره گل رز ساخته شده است، به افزایش درخشندگی و تغذیه موهای رنگ شده کمک می کند و در عین حال آبرسانی شدیدی به آن ها می دهد.

و در نهایت، برای کمک به حفظ ترکیب رنگ موی دودی بدون دکلره ، هفته ای یک بار از تقویت کننده استفاده نمایید. در یک جلسه 15 دقیقه ای، می توانید رنگ موهای خود را تقویت کنید. در این خصوص، آرایشگران حرفه ای شیبا، شما را یاری خواهند کرد.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب