شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

ترکیب رنگ موی هلویی | رنگ موی هلویی | فرمول رنگ مو هلویی

ترکیب رنگ موی هلویی

ترند هلویی رسما فراتر از رنگ سایه چشم و رنگ رژ لب هلویی رفته است. در حال حاضر، افراد مشهور و دختران مد روز، به طور یکسان، ترکیب رنگ موی هلویی را امتحان می کنند. آیا می خواهید خودتان رنگ موی صورتی هلویی را امتحان کنید؟ این رنگ موی صورتی مایل به نارنجی در تمام رنگ ‌های پوست ها بسیار زیبا به نظر می‌رسد. نکته کلیدی این است که می توانید به سادگی، نسخه مناسبی از رنگ را برای تکمیل رنگ پوست خود پیدا کنید.

ترکیب رنگ موی هلویی

رنگ موی هلویی

اما چگونه رنگ موی هلویی مناسب با رنگ پوست خود را پیدا کنید؟ قبل از رنگ کردن موها، رنگ پوست و رنگ موی طبیعی خود را در نظر بگیرید. اگر پوست روشن یا موهای روشن دارید، ترکیب رنگ موی هلویی روشن تا متوسط ​​را انتخاب کنید.

در مورد آن فکر کنید. مو قرمزهای طبیعی، معمولاً پوست روشنی دارند، بنابراین هیچ شانسی وجود ندارد که به رنگی افسانه ای برسند. اگر می خواهید ظاهری متفاوت داشته باشید، مطمئن شوید که سایه های هلویی شما، بیشتر به رنگ نارنجی نزدیک است تا صورتی.

اگر پوست زیتونی یا موهای تیره دارید، می‌توانید با رنگ هلویی تیره‌تر کنار بیایید. یک راه عالی برای تقویت موهای هلویی، استفاده از امبره است. به سادگی یک ترکیب رنگ موی هلویی تیره تر در ریشه ها متمرکز شوید و بگذارید به زیبایی به رنگ سالمونی پاستلی محو شود.

در صورتی که پوست تیره ای دارید، رنگ موی هلویی مناسب است که واقعاً برجسته باشد. برای داشتن ظاهری زیبا، رنگ‌ های مرجانی را با هم ترکیب کنید تا رنگ موی صورتی مایل به نارنجی روشن داشته باشید که چهره زیبای شما را تکمیل کند.

نحوه آماده سازی ترکیب رنگ موی هلویی

مانند تمام رنگ های موی پر جنب و جوش، برای رسیدن به ترکیب رنگ موی هلویی ، نیاز به کمی کار دارد. اگر با رنگ پایه تیره شروع می کنید، ابتدا باید موهای خود را دکلره کنید تا رنگ آن نمایان شود. همانطور که گفته شد، شما گزینه هایی دارید. می توانید به یک رنگ شناس مراجعه کنید یا می توانید آن را خودتان انجام دهید.

اگر آماده اید تا موهای خود را به یک شاهکار بی نظیر تبدیل کنید، در سالن زیبایی و آرایشگری تخصصی شیبا ، مطابق با سلیقه و نیاز شما عمل خواهد شد و یک ترکیب رنگ موی هلویی عالی را برای شما فراهم خواهد کرد. در حالی که می توان از این سایه برای دستیابی به یکی دیگر از روندهای اصلی رنگ مو، استفاده کرد، همچنین برای گرفتن رنگ هلویی صورتی عالی است.

به خاطر داشته باشید که بسته به رنگ موی اولیه ، روند شما برای رنگ هلویی متفاوت خواهد بود. اگر موهای دکلره شده، بلوند روشن یا هایلایت شده دارید، دستورالعمل های موجود در ترکیب رنگ موی هلویی خود را دنبال کنید تا به سمت تارهای موی هلویی بروید.

اگر موهای شما تیره تر است، شما باید ابتدا موهای خود را سفید کنید. می توانید با سفید کننده L’Oréal Paris Colorista این کار را انجام دهید. دستورالعمل های ضمیمه شده این رنگ و یا هر برندی که استفاده می کنید، را دنبال نمایید، سپس به استفاده از رنگ موی هلویی خود، کار رنگ کردن موها را ادامه دهید.

در مورد استفاده از ترکیب رنگ موی هلویی خود، به این فکر کنید که می خواهید آنرا خود را در کجا قرار دهید. لازم نیست همه رنگ را انتخاب کنید. درعوض، ممکن است بخواهید فقط انتهای خود را سفید کنید یا هایلایت ایجاد کنید و رنگ هلویی خود را روی آن اعمال کنید تا ظاهری مدرن داشته باشید.

ترکیب رنگ موی هلویی

مراقبت و نگهداری رنگ موی هلویی

در صورتی که موهایتان را با رنگ هلویی رنگ کردید، لازم است تا از یک سیستم شامپو و نرم کننده که برای موهای رنگ شده فرموله شده است، استفاده کنید. ترکیب رنگ موی هلویی به کمی عشق اضافی نیاز دارد. برای حالت‌دهنده، به سراغ ماسک مو بروید. یک یا دو بار در هفته، به سادگی نرم کننده خود را با ترمیم کننده مناسبی، همراه کنید.

در نظر داشته باشید که به جای تکیه بر دمای مضر برای حالت دادن به موهای خود، چند محصول بدون گرما، به روش های روتین خود اضافه کنید. اگر مدل موهای شما به ابزارهای حرارتی نیاز دارد، مطمئن شوید که همیشه به دنبال یک محافظ حرارتی برای کمک به محافظت از موهای خود با ترکیب رنگ موی هلویی باشید. شما به سادگی می توانید این ترکیب رنگ موی بی نظیر را در سالن رنگ مو شیبا بدست آورید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب