شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

همه چیز درباره اولاپلکس تراپی | عملکرد اولاپلکس (Olaplex) | اولاپلکس تراپی چیست

اولاپلکس (Olaplex)

اگر تا به حال موهای خود را هایلایت کرده باشید، نام اولاپلکس (Olaplex) را شنیده اید. بهترین متخصصان مو در جهان همگی به Olaplex اعتقاد دارند، زیرا برای تقویت مو از درون به بیرون مانند فوق العاده است. این اجازه می دهد تا تغییرات غیرممکن بدون آسیب در مو انجام شود.

اولاپلکس (Olaplex)

عملکرد اولاپلکس

اولاپلکس یک فرآیند سه مرحله ای است که هدف آن ترمیم و جلوگیری از آسیب مو است. در سطح مولکولی با بازگرداندن پیوندهای دی سولفید شکسته مو عمل می کند که می تواند ناشی از درمان های شیمیایی خشن مانند سفید کردن و رنگ کردن مو باشد.

برای انجام این کار، دو مرحله اول در سالن انجام می شود، در حالی که مرحله سوم به بعد در خانه برای تقویت و افزایش کیفیت مو استفاده می شود. چیزی که سیستم اولاپلکس را بسیار محبوب می کند این است که با انواع موها و بافت ها کار می کند.

Olaplex به معنای واقعی کلمه برای همه مناسب است. همواره تمام موها تحت استرس قرار می گیرند که می تواند منجر به شکستگی شود. تصور کنید اولاپلکس مانند یک برنامه ورزشی برای موهای شما است. هر چه بیشتر از آن استفاده کنید قوی تر، سالم تر و براق تر خواهد بود. طبیعی، رنگی، ظریف، حتی اکستنشن، همه انواع مو از درمان سود می برند.

مزیت های روش اولاپلکس

متفاوت از سایر سیستم های ترمیم مو، اولاپلکس با فرمول خود به طلا دست یافته است. این یک عنصر ثبت شده است که به طور فعال پیوندهای شکسته را بازیابی می کند. اولاپلکس در حال ترمیم هر تار مو به عنوان یک کل از پایه تا انتها) است.

پیدا کردن پیوندهایی است که به هر وسیله ای شکسته شده اند  که ممکن است از رنگ مو، صاف کننده های شیمیایی، سشوار و غیره بوده و اتصال مجدد آنها به صورت یونی و کووالانسی انجام می شود. این بدان معنی است که پیوندهای شکسته یا ضعیف که در هر نقطه از ساقه مو قرار دارند، هدف قرار می گیرند.

بسیاری از تبلیغات اطراف اولاپلکس ، از توانایی باورنکردنی آن در دفع آسیب های ناشی از رنگ مو ناشی می شود. کسانی که موی بلند دارند و کسانی که سبک‌ترین موها را می‌خواهند باید در روند مراقبت از موی Olaplex خود حضور داشته باشند.

اولاپلکس مخصوصاً برای مو بورها مفید است، زیرا موهایی روشن تر از رنگ طبیعی شما باعث شکستن پیوندهای موی شما می شود. هنگامی که رنگدانه‌ها را از بین می‌بریم، از سفیدکننده یا رنگ آمونیه برای برجسته کردن موها استفاده می‌کنیم. این باعث تورم در کوتیکول مو می‌شود تا رنگ یا روشن‌کننده کار خود را انجام دهد.

اولاپلکس (Olaplex)

چگونه اولاپلکس کار می کند؟

دو مرحله اول سیستم اولاپلکس منحصراً برای استفاده حرفه ای است. برای یافتن سالن هایی که از سیستم Olaplex استفاده می کنند، از خدمات سالن آرایشگری و زیبایی شیبا مشاوره دریافت کنید.

در مورد اینکه چند وقت یکبار باید از اولاپلکس استفاده کنید، بستگی به دامنه و شدت آسیب موهای شما دارد. توصیه می‌ شود که در هر بازدید از سالن، یک درمان با شماره 3 هر یک یا دو هفته یکبار انجام شود. برای موهای آسیب‌دیده متوسط ​​تا شدید، من یک تا دو درمان ایستاده اولاپلکس در ماه را توصیه می نمایند.

بهترین محصولات OLAPLEX کدامند؟

اگر کنجکاو هستید که کدام یک از طیف‌های OLAPLEX برای سالن رنگ موی شما مناسب ‌تر است، می توانید در اینجا مزایا و کاربردهای کلیدی آن‌ها را بررسی کنید. مزایای کلیدی عبارتند از:

  • فرمول سبک وزن.
  • فرمول غیر چرب و غیر روغنی.
  • موهایی قوی تر و سالم تر.
  • ترمیم موها از تمام آسیب ها.
  • ایجاد پیوندهایی در مو به طور موثر.
  • تغذیه موها و محافظت از ساختار کلی مو.
  • تمرکز بالا با فناوری نوآورانه برای نتایج بهینه.

برای بهترین نتیجه، از OLAPLEX No.0 به عنوان اولین مرحله در یک سیستم دو قسمتی با شماره 3 Hair Perfector استفاده کنید. این برای تقویت و ترمیم انواع موهای آسیب دیده عمل می کند و برای انواع مو مناسب است.  می توانید برای تهیه این محصولات به صورت اورجینال و کیفیت بالا، از راهنمایی و مشاوره سالن زیبایی و آرایشگری شیبا بهره مند شوید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب