شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

ترکیب رنگ موی پلاتینه نقره ای | محافظت از موهای نقره ای | رنگ موی پلاتینه نقره‌ای

ترکیب رنگ موی بنفش یاسی

در ابتدا باید اشاره کنیم که می توانید به راحتی مجموعه ای از ایده های ترکیب رنگ موی بنفش یاسی را برای الهام گرفتن از رنگ موهای خود، بیابید. اما توصیه می شود که ابتدا بررسی کنید که قبل از انتخاب رنگ بنفش برای موهایتان، چه مواردی را باید در نظر بگیرید.

ترکیب رنگ موی بنفش یاسی

انتخاب رنگ موی بنفش یاسی

این مهم است که بدانید چگونه انتخاب رنگ موی بنفش یاسی را برای موهای خود داشته باشید. اولین نکته این است که رنگ پوست خود را در نظر بگیرید. هنگام انتخاب رنگ مو، مطمئن شوید که رنگ مو و رنگ پوست سطحی خود را در نظر داشته باشید. اگر ته رنگ گرمی دارید، رنگ های طلایی بنفش را انتخاب کنید. اگر ته رنگ سردی دارید، به سراغ سایه های تیره تر یا تندتر بنفش بروید.

ضمن آنکه لازم است تا لباس روزانه خود را در نظر بگیرید. لباسی که می پوشید باید با سایه بنفش که انتخاب می کنید خوب به نظر برسد. اگر رنگ های گرم، سرد یا خنثی بیشتری می پوشید و بر این اساس بنفش را انتخاب کنید. ضمن آنکه خوب است در نظر بگیرید که آیا می خواهید کاملا رنگ موی خود را با ترکیب رنگ موی بنفش یاسی تغییر دهید یا آنکه به دنبال رگه هایی از این رنگ در میان موهای خود هستید.

همچنین، مقدار نگهداری مورد نیاز این نوع از رنگ مو را در نظر بگیرید. به این فکر کنید که آیا می خواهید زمان زیادی را برای حفظ سایه بنفش ایجاد شده صرف کنید. ممکن است مجبور شوید موهای خود را به دفعات هر سه هفته یکبار تغییر رنگ دهید.

برتری ترکیب رنگ موی بنفش یاسی

افراد بسیاری چندین دهه است که رنگ های بنفش را به موهای خود اضافه می کنند، اما این ترکیب رنگی، هرگز به اندازه امروز همه کاره نبوده اند. ترکیب رنگ موی بنفش یاسی به دلیل تنوع سایه‌های موجود، به یکی از پرطرفدارترین رنگ‌های موی زنده تبدیل شده‌اند.

تمام سایه های موجود را می توان مخلوط و رقیق کرد تا یک نتیجه سفارشی ایجاد شود و تعداد زیادی از سایه های موی بنفش ایجاد شود که این رنگ را برای بسیاری از افراد جذاب می‌کند، زیرا می‌توان آن را برای کار بر روی همه رنگ‌های پوست و انواع مو سفارشی کرد. موی بنفش به فرد این امکان را می‌دهد که خود را از طریق روشی به ظرافت بالیاژ بنفش یا ظاهری بالاتر مانند موهای بنفش پاستلی ابراز کند.

البته باید در نظر داشته باشید که حفظ شادابی ترکیب رنگ موی بنفش یاسی شما باید توسط آرایشگری ماهر تعیین شود، اما در بیشتر موارد یک رنگ موی بنفش باید هر 4 تا 6 هفته یکبار تجدید شود. اگر می‌خواهید ترکیب رنگ موی شما مدت زمان طولانی‌تری  بماند، سعی کنید موهای خود را با شامپوی محافظ رنگ بشویید و با آب سرد آبکشی کنید.

زمانی که متوجه کم رنگ شدن موهای بنفش خود شدید، از ماسک موی رنگی استفاده کنید یا از شامپوی تقویت کننده رنگ استفاده نمایید. هر دوی این موارد به عنوان رنگ موی موقت در نظر گرفته می شوند و به احیای رنگ شما کمک می کنند تا بتوانید مدت زمان بیشتری از این ترکیب بی نظیر، لذت ببرید.

ترکیب رنگ موی بنفش یاسی

بهترین ایده های رنگ موی بنفش

انواع ایده‌های ترکیب رنگ موی بنفش یاسی را بررسی کنید تا مطابق با سبک زندگی، روال نگهداری دلخواه یا رنگ فعلی موهای شما باشد. می توانید از یاسی تیره استفاده کنید. این رنگ یاسی، ترکیبی و طبیعی به نظر می رسد و برای زمستان عالی است.

همچنین می توانید از رنگ بنفش روشن با هایلایت های آبی استفاده نمایید. بنفش و آبی، ترکیبی عالی هستند. اگر موهایتان را به رنگ ارغوانی روشن رنگ کرده اید، این یکی از راه هایی است که می توانید موهای خود را زیباتر کنید. برای نمایان کردن رنگ بنفش، در انتها چند تار آبی روشن اضافه کنید.

از دیگر ایده‌های ترکیب رنگ موی بنفش یاسی ، موهای بنفش پاستلی یاسی است که مناسب همه رنگ های پوست است و در تابستان و پاییز عالی به نظر می رسد. این ترکیب، به کادر بندی صورت شما و برجسته کردن ویژگی های صورت کمک می کند.

در نهایت، اگر به دنبال تغییری جدی هستید، می توانید از بنفش روشن استفاده نمایید که می تواند صورت شما را بزرگ تر نشان دهد. همچنین آمبره بنفش نیز از دیگر ایده های زیبا برای این ترکیب رنگی است. برای دست یابی به این ترکیب های فوق العاده، با سالن زیبایی و آرایشگری تخصصی شیبا همراه باشید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب