شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

ترکیب رنگ موی ماهاگونی تیره | موی ماهاگونی برای بلوندها | فرمول ترکیب رنگ مو ماهاگونی

ترکیب رنگ موی ماهاگونی تیره

امروزه با تنوع بالایی که در رنگ موهای مارک دار دیده می شود، بسیاری از افراد، تمایل دارند که از رنگ های سنتی خارج شده و موهای خود را با رنگ موهایی متنوع همچون ترکیب رنگ موی ماهاگونی تیره ، غنی تر، عمیق تر و درخشان تر کنند. این رنگ مویی با سایه پاییزی است که می توان به سادگی آن را از سایر رنگ های قرمز تیره متمایز کرد.

ترکیب رنگ موی ماهاگونی تیره

موی ماهاگونی چه رنگی است؟

به طور معمول، موهای ماهاگونی به عنوان رنگ قهوه ای مایل به قرمز توصیف می شوند. با این حال، می تواند دارای رنگ بنفش بسیار ظریف باشد. این یکی از تیره‌ترین رنگ‌های قرمز مو می باشد که می‌توانید ایجاد کنید که می تواند به راحتی با رنگ شرابی استفاده شده و یک ترکیب رنگ موی ماهاگونی تیره جذاب را ارائه کند که به ظاهری زیبا و فوق العاده می انجامد.

این رنگ مو، بسته به ترکیبی که ایجاد می کنید، می تواند هم گرم و هم خنک باشد. برای مثال، اگر می‌خواهید خنک‌تر شود، می‌توانید کمی بنفش به رنگ ماهاگونی خود اضافه کنید، در حالی که استفاده از رنگ قرمز گرم‌تر، کمی غنای بیشتری به موهای شما می‌دهد. در هر صورت، ماهاگونی بهترین رنگ مو در رنگ‌های پوستی صاف است.

نحوه ساخت ترکیب رنگ موی ماهاگونی تیره

برای آنکه بتوانید برای تمامی رنگ های پوست، ساخت ترکیب رنگ موی ماهاگونی تیره را داشته باشید، لازم است که به موارد ذیل توجه نمایید.

ترکیب رنگ موی ماهاگونی تیره

موی ماهاگونی برای بلوندها

هنگامی که موهای بلوند را ماهاگونی می کنید، بیرون آوردن آن رنگ عمیق می تواند بسیار دشوار باشد. به همین دلیل است که برای مشتریانی که موهای روشن دارند، ضروری است که مطمئن شوند که آماده هستند تا موهای قهوه ای ماهاگونی را بپذیرند. اگر چنین هستند، به همان روشی که برای هر تغییر رنگ روشن تا تیره دیگری استفاده می کنید، به تدریج رنگ را لایه لایه کنید تا در طول زمان، عمق و رنگدانه ایجاد شود.

اگر می‌خواهید که ترکیب رنگ موی ماهاگونی تیره ، پررنگ و با درخشش بیشتر به نظر برسد، بنابراین با رنگ موی دائمی که خالص‌ترین رنگدانه را ارائه می‌کند، کار کنید. این نوع از رنگ ها، ترکیب  قرمزی را برای موهای ماهاگونی، عمیق تر پوشش می دهد.

موی ماهاگونی برای سبزه ها

تکنیک تبدیل موهای قهوه ای به رنگ ماهاگونی به عمق پایه بستگی دارد. آنچه برای موهای قهوه ای روشن اعمال می کنید، با نحوه برخورد شما با رنگ موی تیره و تقریباً مشکی تفاوت دارد. بنابراین، هنگام استفاده از رنگ ماهاگونی موی قهوه ای روشن یا قهوه ای متوسط، فرآیند نسبتاً ساده است. می توانید سایه جدید و قرمز تیره آنها را مستقیماً روی قسمت بالایی قرار دهید. با این حال، موهای قهوه ای بسیار تیره ممکن است ابتدا نیاز به روشن کننده داشته باشند.

این را نیز در نظر داشته باشید که می توانید برای آماده سازی هایلایت های ماهاگونی در ترکیب رنگ موی ماهاگونی تیره که از رنگ پایه عمیق به نظر می رسد، از یک تکنیک بالیاژ استفاده کنید.

در مورد تونری که باید استفاده کنید، سعی کنید آن را با ته رنگ پایه تنظیم کنید. اگر تن سرد است، از ماهاگونی بنفش استفاده کنید و اگر گرم است، قهوه‌ای ماهاگونی تیره را انتخاب کنید.

اگر رنگ قرمز پایه مو‌ها، عمیق‌تر از ترکیب رنگ موی ماهاگونی تیره باشد، برای اطمینان از رنگ جدید، باید رنگ موها، پیش از اجرای ترکیب رنگ موی جدید، روشن شود. در این خصوص، راهنمایی های لازم را از سالن آرایشگری و زیبایی تخصصی شیبا دریافت کنید و یا این ترکیب را در این سالن، روی موهای خود ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب