شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

مدل موی کوتاه برای صورت تپل و گرد

مدل موی کوتاه برای صورت تپل و گرد

نکته ای را که باید در ابتدا به آن اشاره کنیم این است که هر مدل موی کوتاه، برای یک صورت گرد مناسب نیست، اما برخی از مدلهای به روز شده، آنقدر زیبا به نظر می رسند که شما به سادگی نمی توانید از انجام آن بگذرید. یک مدل موی کوتاه برای صورت تپل و گرد ، می تواند جذابیت چهره را دو چندان نماید. به عنوان مثال، Pixie محبوب ترین مدل کوتاهی مو برای صورت گرد است، اما در صورتی که مدل های دیگری را مد نظر داشته باشید، مدل های کوتاه تر نیز قابل استفاده است.

مدل های کوتاهی مو

اگر صورت شما گرد است، موهای کوتاه شما باید گوش های شما را بپوشاند. به طور معمول مدل موهای کوتاه، به راحتی با موس و سشوار فرم گرفته و زیبایی خاصی را به خود می گیرند که می توان آن ها را به گونه ای طراحی کرد تا گوش های شما را نیز بپوشاند. اگر موهای چتری به صورت نامتقارن در یک طرف حالت داشته باشند، صورت گرد تر به نظر می رسد.

لازم به ذکر است که در مدل موی کوتاه برای صورت تپل و گرد ، اکثر آنها دارای خطوط A کشیده هستند. تقریباً همه پیکسی ها درجه بندی شده، دارای موی چتری هستند که تمام صورت را می پوشاند. هنگام آرایش موهای کوتاه خود برای داشتن ظاهری فوق العاده، این موضوع را به عنوان یک ایده اصلی در نظر بگیرید.

اعتقاد بر این است که مدل مو با برش های گرد، برای صورت های گرد مناسب نیست. در واقع اگر به باب کوتاه خود بافت اضافه کنید، ظاهری واقعاً فوق العاده و بسیار شیک خواهید داشت و مکمل برای فرم صورت خود می سازید.

مدل موی کوتاه برای صورت تپل و گرد

زیباترین مدل موی کوتاه برای صورت تپل و گرد

مدل موی کوتاه برای صورت گرد باید دارای ارتفاع مناسبی بالای پیشانی و موی چتری کوچک و نازک باشد. می توانید با بافت ها بازی کنید، بافته های کوچک را در چتری خود قرار دهید یا عدم تقارن را امتحان کنید.

1: Long Voluminous Pixie

این یک مدل مو پیکسی برای صورت های گرد است. این کمی طولانی تر از یک پیکسی کلاسیک است، اما هنوز هم دارای همان کیفیت افسانه ای است. انرژی بسیار پیچیده ای را منتقل می کند. در واقع روح این ظاهر زیبا، بسیار جوان است.

2: Short Bob with Highlights

برای از بین بردن گردی صورت، می توانید تمرکز زیبایی را با ایجاد یک  رنگ روز در سراسر موها ایجاد کنید. آبی آرامش بخش، زیبا و مناسب هر فصلی است.

3: Asymmetrical Grunge Bob

این مدل موی کوتاه برای صورت تپل و گرد مناسب بوده و اغلب جذاب و دخترانه به نظر می رسند. اما وقتی به آن باب، یک برش معکوس نامتقارن و یک رنگ پلاتین با ریشه های تیره می دهید، بسیار زیباتر به نظر می رسد.

4: Cropped Hair

موهای کوتاه شده می توانند برای زنان فوق العاده به نظر برسند. در واقع، موهای کوتاه زیبا مانند مدل موی Cropped Hair ،معمولا بهترین انتخاب برای کسانی است که تمایل دارند، صورتی لاغر داشته باشند.

5: Bronde Tousled Bob with a Side Part

مدل موهای کوتاه برای صورت های گرد ، مانند Bronde Tousled Bob with a Side Part ، با رنگ روشن و بخش های جانبی فوق العاده زیبا به نظر می رسند. می توانید بافت را با اسپری مو تقویت کنید و از انگشتان خود برای شکل دادن به آنها برای یک ظاهر زیبا استفاده کنید. این از مدل موی کوتاه برای صورت تپل و گرد است که دارای طرفداران بسیاری است.

مدل موی کوتاه برای صورت تپل و گرد

6: Long Wavy Pixie with Nape Undercut

یک پیکسی بلند در این مدل از مو، یک انتخاب عالی برای زنانی است که به دنبال مدل موهای کوتاه برای صورت های گرد هستند. موهای خود را کمی خارج از مرکز قرار دهید و موهای چتری را کمی بیشتر بگذارید تا بتوانند جلوی چشم ها قرار بگیرند و زیبایی چهره را دو چندان کنند.

7: Delicate Feathers

اگر موهای شما نازک است، یک برش لایه ای می تواند باعث ایجاد موج هایی شود که قدرت ماندگاری چشمگیری در طول روز دارند. از همه بهتر ، این یکی از بهترین مدل موی کوتاه برای صورت تپل و گرد است که به دلیل حاشیه ای که دارد، با شکوه به نظر می رسد.

8: Steeply Angled Razored Asymmetrical Bob

جسور باشید و با یک برش Steeply Angled Razored Asymmetrical Bob  جذاب باشید. در حالی که رنگ مشکی به دلیل اثرات لاغری اش مشهور است، می توانید از آن به خوبی در این مدل از مو استفاده کنید. بنابراین برای کسی با چهره گرد، این یک انتخاب فوق العاده است.

9: V-Cut Outgrown Pixie

در بسیاری از اوقات، موهای کوتاه، از جذابیت بیشتری برخوردار است. برش کلاسیک V-Cut Outgrown Pixie با لایه های بلند شکل می گیرد. افزودن موی چتری به ظاهر، نه تنها استایل را زنانه نگه می دارد، بلکه در صورت هماهنگ شدن با صورت پرتر ، تعادل را در برش ایجاد می کند. برای حجم بیشتر، حتماً موها را آشفته کنید.

مدل موی کوتاه برای صورت تپل و گرد

10: Short Chopped Bob with Straight Bangs

این از مدل موی کوتاه برای صورت تپل و گرد است که می تواند زاویه و وضوح لازم را به صورت های کامل تر بدهد. خط مستقیم حاشیه ، باعث ایجاد زاویه های متمایز برای تضاد شکل گرد می شود. تکه تکه شدن برش نیز ضرری ندارد و زیبایی مدل مو را افزایش می دهد.

11: Two-Tone Choppy Undercut Pixie

وقتی به دنبال مدل موهای کوتاه برای خانم هایی با صورت گرد هستید، یک پیکسی کوتاه با رنگ های متضاد همیشه برای خانم های زیبا یک گزینه عالی است. چه آن را با بلوند پلاتینی برجسته کنید و چه رنگ غیر معمول تری را برای جلوه دادن به آن انتخاب کنید، این سبک شاداب، ظاهر و خلق و خوی شما را خوشحال می کند.

 شما می توانید جهت انواع مدل موی کوتاه برای صورت تپل و گرد ، از کارشناسان سالن زیبایی و مرکز تخصصی رنگ موی شیبا راهنمایی های لازم را دریافت کنید تا با خاطری آسوده، مدل موی دلخواه خود را انتخاب نمایید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب

انواع رنگ مو
مطالب
وحید علی اصغری

انواع رنگ مو

افرادی که به دنبال رنگ کردن موهای خود یا تغییر آن به طور کامل هستند، نمودار رنگ مو، قطعاً یک

ادامه مطلب »