شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

ترکیب رنگ موی فندقی مسی | ترکیب رنگ موی فوق العاده | ترکیب رنگ موی پرطرفدار

ترکیب رنگ موی فندقی مسی

موهای مسی ترکیبی از رنگ‌های قرمز و برنز است و ترکیب رنگ موی پرطرفدار به شمار می آید. ضمن آن که به دلیل اینکه تن طبیعی وجود ندارد، برای رسیدن به آن به ترکیب رنگ موی فندقی مسی نیاز است. مسی یکی از محبوب ترین رنگ موهای قرمز در حال حاضر برای خانم ها است. سایه های مختلفی از موهای مسی وجود دارد، از فندقی مسی را شامل می شود. این ترکیب رنگ موی فوق العاده در مقایسه با رنگ موی خرمایی کمی قرمز و تیره تر است.

ترکیب رنگ موی فندقی مسی

ترکیب رنگ موی فوق العاده

انتخاب ترکیب رنگ موی فوق العاده و مناسب، پوست شما را روشن می کند و به موهایتان جان می بخشد. امروزه این رنگ مو دارای محبوبیت بالایی شده است. بسیاری از افراد، از محدوده مسی رنگ خود الهام گرفته و آن را به ترکیب  رنگ خود مانند فندقی اضافه می نمایند. بدین ترتیب، هر زمان که بتوانند آنها را بدون استفاده بیش از حد رنگ، بازسازی می کنند.

مهم ترین نکته ای که می توان در خصوص ترکیب رنگ موی فندقی مسی گفت این است که آنها متنوع هستند. برخی غنی، برخی دیگر عمیق، گاهی به رنگ های قهوه ای کم رنگ و یا تند خود را نشان می دهند. بنابراین اگر رنگ مسی فندقی، نظر شما را نیز جلب کرده است، بدون نگرانی ، موهای خود را به یک آرایشگر ماهر بسپارید. در نظر داشته باشید که می توانید برای دست یابی به این ترکیب رنگ موی فوق العاده ، از کارشناسان آموزشگاه آرایشگری و زیبایی تخصصی شیبا ، راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

ترکیب رنگ موی پرطرفدار

در ترکیب رنگ موی فندقی مسی ، عدد رنگ مسی 4 است که به این معنی است که هر رنگی با عدد 4 دارای بازتاب مسی است. ضمن آنکه در خصوص این ترکیب رنگ موی پرطرفدار باید اشاره کنیم که رنگ‌های مسی به رنگ‌های زمینه گرم می‌آیند و از آنجایی که این ته‌رنگ‌های پوستی خواهان عمق و گرما هستند، رنگ‌های مسی پوست را صاف و گرم می‌کنند و درخشندگی پوست شما را از بین نمی‌برند.

ترکیب رنگ موی فندقی مسی

رنگ 6.4 بلوند مسی تیره :

6.4 یک رنگ فندقی مسی خالص است که هیچ بازتاب دیگری ندارد، فقط مس و پایه 6 بلوند تیره دارد. این رنگی است که در هر سنی قابل پوشیدن است و درعین حال به گونه ها درخشندگی می بخشد.

7.46 مسی غنی قرمز :

7.46 یک سایه پرتر با رنگ های مسی و قرمز عمیق و غنی و پایه 7 بلوند متوسط در ترکیب رنگ موی فندقی مسی است که یکی از زیباترین ترکیب رنگ موی فوق العاده است که می توانید انتخاب کنید. این رنگ مو، خیلی تیره نخواهد بود و هنگامی که این رنگ ها با هم ترکیب می شوند، در مقایسه با رنگ مسی معمولی، این ترکیب، رنگ های قرمز بیشتری ایجاد می کنند.

8.44 بلوند مسی روشن :

هنگامی که تمایل شما به داشتن رنگی است که به طور غیرقابل وصفی روشن باشد، بلوند مسی 8.44 را انتخاب کنید.

ترکیب رنگ موی فندقی مسی شاه بلوطی :

برای دست یابی به ترکیب رنگ موی فندقی مسی یک راه بهتر و مناسب تر وجود دارد. Brunette شاه بلوط عمق، گرما و رنگ مسی را در مجموع به شما ارائه می‌کند. این ترکیب رنگ موی پرطرفدار در حالی که هنوز محفوظ است به مو درخشندگی قوی می بخشد.

شما می توانید برای داشتن این ترکیب زیبا روی موهای خود، از طریق کارشناسان حرفه ای و مجرب سالن آرایشگری و زیبایی شیبا اقدام کرده و به یک ظاهر فوق العاده دست یابید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب