شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

آموزش ترکیب رنگ مو روی دکلره | افزایش ماندگاری رنگ روی مو

آموزش ترکیب رنگ مو روی دکلره | افزایش ماندگاری رنگ روی مو

وقتی نوبت به رنگ کردن موها و افزایش ماندگاری رنگ روی مو می رسد، انتخاب بی پایان است. بهترین موضوع در مورد خلاقیت در مورد رنگ مو این است که شما به رنگی که روی جعبه می بینید محدود نمی شوید، رنگ های نیمه دائمی کاملاً مناسب هستند تا با هم ترکیب شوند تا سایه عالی شما را تشکیل دهند. در اینجا آموزش ترکیب رنگ مو روی دکلره را خواهید داشت.

اولین قدم تست کردن است. بررسی اینکه چگونه رنگ روی موهایتان ظاهر می شود، قبل از استفاده از رنگ به این معنی است که می توانید ببینید آیا می خواهید رنگ را تغییر داده و تنظیمات را انجام دهید. حتی اگر موهایتان را قبل از رنگ کرده اید، توصیه می شود که یک آزمایش تار مو را انجام دهید، زیرا ممکن است وضعیت متفاوتی داشته باشد یا رنگ پایه آن با آخرین باری که آن را رنگ کرده اید، متفاوت باشد.

در صورتی که رنگ روشن تر می خواهید، لازم است که نرم کننده به ترکیب خود اضافه کنید. مخلوط کردن نرم‌کننده سفید با رنگ‌های نیمه دائمی، رنگ را روشن‌تر می‌کند، شدت آن را کاهش می‌دهد و آن را به حالت نرم تری تبدیل می‌کند.

در آموزش ترکیب رنگ مو روی دکلره ، فقط توجه داشته باشید که ممکن است به این معنی باشد که رنگ ممکن است سریعتر محو شود. این امکان وجود دارد که با اجتناب از حالت دادن موها به حرارت و استفاده از ماسک های مرطوب کننده مو برای حفظ رطوبت موهای خود، رنگ را برای مدت طولانی تری حفظ کنید. 

آموزش ترکیب رنگ مو روی دکلره | افزایش ماندگاری رنگ روی مو

افزایش ماندگاری رنگ روی مو

اگر می خواهید میزان تیرگی رنگ را افزایش دهید، لازم است که قبل از اینکه رنگ را بشویید، مدت بیشتری آن را روی موهای خود بگذارید. این کار باعث می شود تا افزایش ماندگاری رنگ روی مو را داشته باشید. اگر رنگ همان چیزی است که به دنبال آن هستید، قبل از اینکه آن را بشویید، اجازه دهید تا مدت بیشتری باقی بماند. می توانید آن را به مدت نیم ساعت یا بیشتر رها کنید تا آن را با یک رنگ شدید تبدیل کنید.

توصیه می شود که رنگ خود را از فرمول بدون آمونیاک، بدون پارابن، ملایم و حالت دهنده استفاده کنید، بنابراین ماندن رنگ برای مدت طولانی تری به موهای شما آسیب نمی رساند. موهای شما صاف و براق خواهد بود. باید در نظر داشته باشید که ماندن رنگ برای مدت طولانی تری،  قدرت ماندگاری رنگ را افزایش می دهد. بنابراین مطابق آموزش ترکیب رنگ مو روی دکلره ، آماده باشید که آن رنگ مو را برای چند هفته یا بیشتر تغییر دهید.

آموزش ترکیب رنگ مو روی دکلره | افزایش ماندگاری رنگ روی مو

نحوه آموزش ترکیب رنگ مو روی دکلره

در ترکیب رنگ مو روی دکلره ، سعی کنید رنگ ها را با هم ترکیب کنید. مخلوط کردن دو یا بیشتر از رنگ ها با هم، باعث عمیق تر شدن رنگ کلی می شود. به سراغ رنگ ‌های مشابه بروید، آن‌ها را در یک کاسه بریزید و قبل از اینکه روی موهایتان بمالید، آن‌ها را با هم مخلوط کنید و بیشترین رنگی را که می‌خواهید به عنوان پایه باشد را اضافه کنید. برای سفارشی کردن رنگ موی خود، از مخلوط رنگ همراه با خلاقیت استفاده کنید. اجازه دهید تخیل شما را راهنمایی کند و با ترکیب رنگ ها بازی کنید تا سایه ایده آل خود را پیدا کنید. برای روشن تر شدن رنگ و به دست آوردن ظاهری زیبا تر، می توانید رنگ خود را  با نرم کننده نیز مخلوط کنید. می توانید برای دریافت نحوه آموزش ترکیب رنگ مو روی دکلره در سطحی حرفه ای ، با سالن زیبایی و آرایشگری تخصصی شیبا همراه بوده و راهنمایی های لازم را از کارشناسان مجرب آن دریافت نمایید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب