شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

ترکیب رنگ موی پلاتینه نقره ای | محافظت از موهای نقره ای | رنگ موی پلاتینه نقره‌ای

ترکیب رنگ موی پلاتینه نقره ای | محافظت از موهای نقره ای | رنگ موی پلاتینه نقره‌ای

ترکیب رنگ موی پلاتینه نقره ای ، رنگی است که امروزه، طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. رنگ موی پلاتینه نقره ای، همه کاره و به طرز چشمگیری شیک است و می تواند تقریباً هر نوع رنگ، مدل و حتی لباسی را تکمیل کند. فرقی نمی‌کند که ظاهری شیک را ترجیح دهید یا به دنبال ظاهری متمایز از دیگران هستید، احتمال اینکه بتوانید با رنگ موی نقره‌ای، ظاهر خود را تغییر دهید، بسیار زیاد است. به همین دلیل، اکنون این رنگ، به عنوان داغ ترین رنگ موی جدید نشان داده می شود.

ترکیب رنگ موی پلاتینه نقره ای | محافظت از موهای نقره ای | رنگ موی پلاتینه نقره‌ای

رنگ موی پلاتینه نقره‌ای

هنگامی که رنگ موی پلاتینه نقره‌ای را انتخاب کردید، لازم است بدانید که این یک رنگ خاص است که نیاز به نگهداری ویژه ای دارد. بدون روال نگهداری مناسب، موهای نقره ای شما می توانند قربانی محو شدن سریع، وز شدن و حتی آسیب های طولانی مدت شوند. برای اینکه به شما کمک کنیم، برنامه مراقبت از موهای خود را اصلاح کنید، سه نکته اصلی را ذکر کرده ایم تا ترکیب رنگ موی پلاتینه نقره ای فوق العاده خود را در بهترین حالت، نگه دارید.

محافظت از موهای نقره ای

همه رنگ‌های آرایشگاهی، تکنیک‌های منحصربه‌فرد خود را برای حفظ شادابی و طراوت دارند. موهای پلاتینه نقره ای تفاوتی با هم ندارند، اما به دلیل ته رنگ و عدم وجود ملانین (رنگدانه رنگ)، گاهی اوقات این رنگ موها دارای رنگ زرد یا سبزی است که زیبایی ظاهری مو را خراب می کند. هنگامی که نقره محو شود، اصلاح رنگ مو، بدون مراجعه مجدد به سالن بسیار دشوار است.

بدون نگهداری مناسب و استفاده از محصولات با کیفیت، موهای پلاتینه نقره ای به رنگ زرد، سبز کم رنگ یا زرد شبیه به آنچه که مو درست پس از دکلره شدن به نظر می رسد، محو می شود. خوشبختانه، می توانید با ترفندها و تکنیک هایی مناسب، از زرد شدن موهای خود جلوگیری کنید و ترکیب رنگ موی پلاتینه نقره ای را زیبا نگه دارید.

چگونه رنگ مو نقره ای را حفظ کنیم؟

دستیابی به سایه عالی نقره ای تنها نیمی از کار است. در واقع، درک نحوه مراقبت از موهای نقره ای، احتمالاً مهم تر است. اما فقط با کمی زمان و تلاش کافی، می توانید مطمئن شوید که موهای نقره ای شما، ظاهر شیک خود را حفظ می کنند.

نخست باید در نظر داشته باشید که برای محافظت از رنگ موهای نقره ای زیبای خود، استفاده یک شامپو و نرم کننده با کیفیت بالا است که به طور خاص برای موهای نقره ای فرموله شده است، توصیه می شود. استفاده از کم‌هزینه‌ترین شامپوها و فرمول‌های نرم‌کننده می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد، اما شما فقط ترکیب رنگ موی پلاتینه نقره ای خود را قربانی می‌کنید.

ترکیب رنگ موی پلاتینه نقره ای | محافظت از موهای نقره ای | رنگ موی پلاتینه نقره‌ای

آیا شامپو بنفش روی موهای پلاتینه نقره ای اثر می کند؟

شامپو بنفش روی موهای نقره ای کار می کند. ترکیبی ماهرانه از شامپو و نرم کننده سازگار با رنگ، اساس هر روال مراقبت از موهای نقره ای خوب است. اگر تا به حال موهای خود را بلوند کرده اید، آرایشگر شما به احتمال زیاد شامپوی بنفش را برای رنگ آمیزی منظم در خانه توصیه کرده است. درست مانند موهای بلوند، موهای پلاتینه نقره ای نیز به طور قابل توجهی از یک شامپوی بنفش، با کیفیت مناسب بهره می برند.

چه موهای نقره ای براق و صاف خود را ترجیح دهید یا پر از فرهای حجیم داشته باشید، احتمالاً از ابزارهای داغ برای رسیدن به ظاهری مرتب استفاده می کنید. سشوار یکی از رایج ترین ابزارهای حالت دهنده مو است، اما همچنین یکی از مضرترین آنها است.

خرید محصولی مناسب که به طور خاص به عنوان ابزار حالت دهنده حرارتی برای ترکیب رنگ موی پلاتینه نقره ای طراحی شده است، مهم تر از همیشه است. این نوع از ابزارها، موهای رنگ شده شما را از آسیب در امان نگه می دارد. اسپری حالت دهنده سبک نیز، موها را براق تر و صاف تر کرده و مدیریت آن را آسان تر می کند و زمان خشک شدن را کاهش می دهد تا از موخوره گرفتن موهای شما جلوگیری شود.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب