شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

ترکیب رنگ موی پوست پیازی | انواع ترکیب رنگ موی پوست پیازی

ترکیب رنگ موی پوست پیازی

ترکیب رنگ موی پوست پیازی ، از جمله رنگ هایی هستند که هرگز از مد نمی افتند. این رنگ، سال‌هاست که رنگ مورد علاقه بسیاری از افراد بوده و در میان انبوهی از رنگ های دیگر، خودنمایی می‌کند. از رنگ های صورتی روشن گرفته تا رنگ های رز شیک ، همه شیفته موهای پوست پیازی هستند. در این جا، ایده هایی برای این ترکیب وجود دارد که می تواند با استفاده از فرمول کامل آن، به بهترین ظاهر برسد. ضمن آنکه می توانید برای دست یابی به این ترکیب، با سالن آرایشگری و زیبایی تخصصی شیبا در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

ترکیب رنگ موی پوست پیازی

انواع ترکیب رنگ موی پوست پیازی

موهای صورتی پاستلی

موهای صورتی پاستلی هنگامی که با درخشندگی براق، همراه شوند، جذابیت بیشتری دارند. برای دست یابی به این ترکیب رنگ موی پوست پیازی روشن، لازم است تا از ریشه تا نوک را با پودر بلوندور + 6% (1:1،5) و محصول تقویت کننده ایجاد کنید، سپس با استفاده از رنگ دائمی، به این ترکیب موی زیبا برسید.

THE METALLIC MELT

 برای مشتریانی که خواهان رشد مجدد ریشه با نگهداری کم هستند، این ترکیب خاکستری تا صورتی، فرمول رویایی است. با رنگ آمیزی ریشه ها با فرمول دائمی، 4% + 7.81  شروع کنید. سپس، با استفاده از ترکیب های مناسب، مو ها را رنگ کنید که شامل 1.9% + 8.81  Color Touch  و رنگ 9/16 + 1.9٪ می باشد.

سرخابی تیره

این ترکیب رنگ موی پوست پیازی ، برای مو بورها عالی است. اگر مشتریان شما چیزی روشن از ترکیب مو می‌خواهند، ابتدا موهای خود را با بلوندور + 6% روشن کنید تا رنگی کم‌رنگ‌تر داشته باشید. سپس، رنگ پوست پیازی را با استفاده از 3 گرم 0.65 + 30 گرم 10.96 + 30 گرم 10.86 ایجاد نمایید.

THE HIGH-SHINE SHAG

این رنگ، یکی از پرطرفدارترین ترکیب ها در میان رنگ های صورتی است که با رنگ های نیمه دائمی، کامل می شود. می توان از فرمول 5 میلی گرم 55.65 + 20 میلی گرم 10.0 + 20 میلی گرم 10.6 استفاده نموده و رنگی زیبا از ترکیب رنگ موی پوست پیازی ، فراهم نمود.

ترکیب رنگ موی پوست پیازی

THE MERMAID MANE

هیچ چیز مانند امواج زیبا در سایه متالیک صورتی، نمی تواند جذابیت لازم را در چهره ایجاد کند. این رنگ خاص، شبیه چیزی از پر ستاره ترین افسانه هاست. برای دستیابی به رنگی به همان اندازه دلپذیر، از فرمول کاملا صورتی پیروی کنید، که قبل از هر کاری با استفاده از رنگ های مناسب و با کیفیت، از رنگ 10/6 و مخلوط ویژه 0/56 به ترکیب مورد نظر خود دست یابید.

THE BLUSHED BLONDE

این ترکیب رنگ موی پوست پیازی ، از مناسب ترین رنگ ها برای مشتریانی است که موهای روشن دارند و می خواهند تا موهای صورتی متالیک داشته باشند. نرم‌ترین و ظریف‌ترین رشته های گل رز را در این ترکیب می‌بیند که به آرامی در یک پایه خنک ظاهر می‌شوند. برای رسیدن به این ظاهر، با یک سری کامل بلوندور در فویل شروع کنید تا  روشن شود، سپس با 10/1 + 10/8  رنگ کنید.

THE NEW NEON

این رنگ موهای زیبا، مدت‌هاست که بر روی رنگ‌های روشن و پررنگ متمرکز شده‌اند و بالیاژ صورتی ملایم را با رنگ صورتی تند که از میان لایه‌های مو ظاهر می شود، ترکیب کرده و در نتیجه ترکیبی چند رنگی به وجود می آید که می تواند هر ظاهری را تغییر دهد.

THE PRETTY PEARL

این ترکیب رنگ موی پوست پیازی و یک صورتی درخشان است که نشان می دهد که ترکیب رنگ موی شما، واقعا چقدر می تواند براق باشد. برای ایجاد این ظاهر ، از 1.9%  1:1 رز تیتانیوم و 1.9% 1:2 استفاده کنید. سپس، از کف دست استفاده نمایید تا کمی روغن را در طول موها قرار دهید تا درخشندگی داشته باشید.

FULL-ON FUCHSIA

با فرمول صورتی در این ترکیب، به ظاهر خود درخشندگی و جذابیتی بی نظیر بدهید. با رنگ آمیزی روی ریشه صورتی یا بنفش قدیمی شروع کرده و سپس با استفاده از 4% 1:2  و30 گرم 10/0  و 2 گرم  1.9% + 55.65 به مدت پانزده دقیقه، استفاده کنید تا با استفاده از تکنیک رنگ مناسب، به ترکیب رنگ موی پوست پیازی برسید. در این خصوص، می توانید به سادگی، راهنمایی های لازم را از کارشناسان سالن آرایشگری و زیبایی تخصصی شیبا دریافت کنید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب