شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

طراحی ناخن چگونه انجام می شود

طراحی ناخن یکی از هنرهاییست که نیازمند ظرافت، دقت و تجربه است. شاید شما هم در صفحات اجتماعی خود کلیپ هایی از ناخن های زیبا با طرح های بی نظیر را دیده باشید. همه این زیبایی و رنگ آمیزی های دلنشین نیازمند یک طراح ناخن حرفه ای است. یک ناخن کار حرفه ای باید مهارت های لازم در نقاشی و طراحی داشته باشد همچنین باید مهارت و دانش کافی در خصوص ویژگی های ناخن، شرایط حفظ سلامت و روش های ترمیم آن داشته باشد.

خانم ها تمایل زیادی برای زیبایی دارند و مسلما یک ناخن زیبا و آراسته جزو جدایی ناپذیر در آراستگی ظاهری محسوب می شود. به همین دلیل حرفه ناخن کاری و طراحی ناخن همیشه جزو کارهای پردرآمد محسوب می شود همچنین این شغل برای علاقه مندان واقعی به حرفه طراحی و نقاشی یک نوع سرگرمی به حساب می آید. چون یک طراح ناخن با رنگ ها و طرح های مختلف سرو کار دارد در نتیجه هیچگاه خسته نمی شود.

طراحی ناخن همیشه جزو کارهای پردرآمد محسوب می شود

تاریخچه طراحی ناخن

طبق تحقیقات در زمان مصر باستان زنان ناخن های خود را با حنا رنگ می کردند که نشان دهنده شرایط مالی مناسب در طبقه اشرافیت بود، زنان دیگر در آن جامعه از سایر مواد نظیر گچ و پودر برای رنگ کردن دستان خود استفاده می کردند. در 3000 سال قبل از میلاد در کشور چین برای اولین بار رنگ ناخن انجام شد. این رنگ توسط موم عسل، ژلاتین، سفیده تخم مرغ، رنگ سبزیجات و … ساخته می شد.

چینی ها دستان خود را در محلول فرو برده و به مدت چند ساعت نگه می داشتند تا ناخن هایشان رنگ بگیرد و یا این مواد را بر روی ناخن هایشان می گذاشتند. پس می توان گفت که هنر طراحی ناخن دارای قدمتی چندین هزار ساله است.

طراحی ناخن چگونه دستان شما را زیبا می سازد

قلم های مخصوص طراحی ناخن، کمک زیادی برای کشیدن طرح های زیبا به یک ناخن کار خواهند کرد

معرفی وسایل مود نیاز برای طراحی ناخن

انواع قلم برای طراحی ناخن: قلم های مخصوص طراحی ناخن، کمک زیادی برای کشیدن طرح های زیبا به یک ناخن کار خواهند کرد.

برچسب ناخن: برای طراحی ناخن برچسب های زیبایی وجود دارند که دارای چسب قوی هستند و به راحتی کنده نمی شوند. یک ناخن کار می تواند پس از زدن برچسب بر روی ناخن، بر روی ان برق ناخن بزند تا برچسب سرجای خود محکم بماند.

سنگ ها و نگین ها: سنگ ها و نگین ها در مدل ها و رنگ های مختلف قرار دارند. این سنگ ها جلوه و زیبایی خاصی را به ناخن و دستان شما می بخشند.

قیچی و موچین: موچین برای قرار دادن سنگ های تزئینی بر روی ناخن می تواند مورد استفاده قرار گیرد و با وجود اینکه برای این کار ساخته نشده است، از بسیاری از ابزارها کاربردی تر محسوب می شود.

مهر طراحی: این مهرها از طرح هاو شکل های مختلفی ساخته شده اند و در طراحی ناخن کاربرد فراوان دارند.

طراحی ناخن چگونه دستان شما را زیبا می سازد3

طراحی ناخن یکی از هنرهاییست که نیازمند ظرافت، دقت و تجربه است

نکاتی که در هنگام طراحی ناخن باید رعایت کنیم

با وجود اینکه طراحی ناخن شغلی شاد و دارای درآمد مناسب است اما این حرفه دارای نکاتی است که در هنگام انتخاب آن باید توجه کنید. طراحی ناخن تنها شامل رنگ آمیزی و نقاشی نیست بلکه مراقبت از ناخن و تمیز کردن و ترمیم آن نیز در این حیطه کاری قرار دارد در نتیجه ممکن است در برخی موارد این کار زیاد بهداشتی نباشد.

ارتباط با مشتری و خوش برخورد بودن نیز یکی از موارد مهمی است که یک ناخن کار حرفه ای باید آن را در نظر گیرد. در صورتیکه به دلیل هر مشکلی، از روحیه کافی برخوردار نباشید، ممکن است مشتری خود را از دست بدهید. پس همیشه تلاش کنید که مشکلات خود را به محیط کاری خود نیاورید.

منابع:
1-http://www.araieshgah.com/15926/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C%D9%86%D8%A7%D8%AE%D9%86-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/
2-https://rojelab.com/items/view/5571/23972/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C/%D9%88%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%86%D8%A7%D8%AE%D9%86-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-/

انواع رنگ مو

انواع رنگ مو

افرادی که به دنبال رنگ کردن موهای خود یا تغییر آن به طور کامل هستند، نمودار رنگ مو، قطعاً یک

بیشتر