شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

ترکیب رنگ موی عسلی روشن | رنگ موی عسلی | فرمول ترکیب انواع رنگ موی عسلی

ترکیب رنگ موی عسلی روشن

ترکیب رنگ موی عسلی روشن ، یک بلوند کلاسیک، با رنگ های طبیعی و غنی است که زیبایی قابل توجهی دارد. این ترکیب، با رنگ‌های با طراوت ساده و چند بعدی، بهترین رنگ‌ها را در مو و چهره شما برجسته می‌کنند و برخلاف سایر سایه‌های بلوند ، عسلی روشن، بسیار سازگارتر با انواع رنگ‌های پوست است.

بلوند عسلی به چه کسی می آید؟

رنگ‌های کلاسیک ملایم عسلی روشن، مناسب بیشتر رنگ‌های پوست است، اما به‌ویژه بهترین رنگ‌ها را در ته‌رنگ‌های پوست گرم نشان می‌دهد. بنابراین کسانی که دارای پوست هلویی، قرمز یا پوست گرم و زیتونی هستند، با ترکیب رنگ موی عسلی روشن ، راضی می شوند، زیرا به خوبی ویژگی های چهره آن ها را تحسین می کند.

چرا عسلی روشن را انتخاب کنید؟

رنگ‌هایی از این دست، طراوت را به مو و پوست شما باز می‌گرداند، بر رنگ‌های هلویی گونه‌های شما تأکید می‌کند و درخشش گرمی به پوست شما می‌بخشد. این باعث می‌شود که بلوند عسلی پیش از اینکه یک بلوند فوق‌العاده روشن یا خنک باشد، گرما را به موهای شما بازگرداند. اگر موهای سفید یا خاکستری زیادی دارید، این ترکیب، می تواند یک پوشش عالی را تشکیل دهد.

ترکیب رنگ موی عسلی روشن

نحوه ساخت ترکیب رنگ موی عسلی روشن

نحوه ساخت ترکیب رنگ موی عسلی روشن بدین گونه است که به نسبت 50/50 بلوند طلایی و بلوند طبیعی باید استفاده شود. این فرمول اولیه، تنظیم عمق یا سبکی از عسلی روشن را برای مطابقت با رنگ پوست شما، با تنوعی عالی ایجاد می نماید. اینها 3 ترکیب مورد علاقه بسیاری از بانوان از بلوند عسلی هستند که در اینجا ذکر شده است.

بلوند عسلی روشن : اگر می خواهید یک بلوند بسیار روشن با دوز گرم عسلی خوب داشته باشید، این ترکیب را امتحان کنید که شامل ترکیب 2.1*9.3 بلوند طلایی روشن و 2.1*9 بلوند بسیار روشن می شود.

بلوند عسلی طلایی : بلوند عسلی طلایی زمانی که به دنبال رنگ های عسلی کلاسیک با زمینه بلوند شنی هستید، عالی است. این ترکیب شامل 2.1*9.3 بلوند طلایی روشن و 2.1*8 بلوند روشن می شود.

بلوند عسلی عمیق : مخلوط بلوند عسلی غنی تر و تیره تر، برای کسانی که عمق را به سبکی ترجیح می دهند. ترکیب 2.1*7.3 بلوند طلایی و 2.1*8 بلوند روشن را می توان اشاره نمود.

ترکیب رنگ موی عسلی روشن

سازگار با تمامی رنگ های پوست

در حالت کلی، تنها چند رنگ مو وجود دارد که به نظر می رسد تقریباً روی هر مویی یکپارچه کار می کند. آنها بلوند پلاتینی و ترکیب رنگ موی عسلی روشن هستند. بنا به دلایلی، به نظر می رسد این دو سایه برای هر فردی که آنها را استفاده می کنند، مناسب بوده و سازگار با تمامی رنگ های پوست است. با این حال، رنگ های دیگر بسته به رنگ پوست منحصر به فرد هر فرد، ممکن است نیاز به تنظیمات داشته باشند تا به بهترین شکل ظاهر شوند.

وقتی می گوییم موهای عسلی رنگ، منظور ما بلوند یا قهوه ای عسلی است. هر کدام از این مدل ها دارای رنگ کرمی و طلایی عسلی است. موهای قهوه‌ای عسلی یک رنگ طلایی گرم است که می‌تواند در سطوح مختلف درخشندگی و عمق ایجاد کند که به موها بعد و زندگی می‌بخشد.

به عبارتی این ترکیب رنگ مو، دارای رنگ گرمای قابل توجهی است و به همین دلیل اغلب رنگی قرمز یا نارنجی در مو وجود دارد. وقتی زیر نور خورشید قرار می گیرند، یا وقتی موها در نور دیده می شود، ممکن است مقداری رنگدانه قرمز یا رنگدانه نارنجی یا رنگدانه‌های زرد ببینند. بنابراین باید مطمئن شوید که با این موضوع مشکلی ندارید. برای آن که بتوانید با ترکیب رنگ موی عسلی روشن ، جوان تر به نظر برسید، می توانید با کارشناسان سالن زیبایی و آرایشگری تخصصی شیبا مشورت نمایید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب