شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

ترکیب رنگ موی خاکستری | رنگ مو خاکستری | فرمول رنگ مو خاکستری

ترکیب رنگ موی خاکستری | رنگ مو خاکستری | فرمول رنگ مو خاکستری

می توانید برای ایجاد ظاهری متفاوت، موهای خود را به ترکیب رنگ موی خاکستری ، آغشته کنید تا مویی شیک و جذاب داشته باشید. حتی اگر موهای خاکستری طبیعی ندارید، باز هم می‌توانید با مقداری سفید کننده، تونر و کمی کمک یک آرایشگر حرفه‌ای، به رنگ موهای خاکستری دست یابید.

موهای خاکستری دارای ماندگاری مناسبی است و خبر خوب این است که برای همه رنگ پوست ها، ترکیبی ایده آل وجود دارد. مجموعه رنگ ‌های متنوع با این ترکیب، به شما امکان می‌دهد سایه های خاکستری زیادی ایجاد کنید، از رنگ ‌های فوق ‌العاده براق و متالیک مانند نقره ‌ای گرفته تا رنگ ‌های خاکستری مانند قهوه‌ای خاکستری یا بلوند را بدست آورید.

ترکیب رنگ موی خاکستری | رنگ مو خاکستری | فرمول رنگ مو خاکستری

موی خاکستری چیست؟

شما می توانید ترکیب رنگ موی خاکستری را در بخش تیره تر طیف خاکستری پیدا کنید. رنگ ‌های دودی آن با هر نوع و بافت مو و همچنین بیشتر رنگ‌ ها می ‌آید، اما باید ته رنگ خنثی یا سردتری داشته باشد. در غیر این صورت دارای پایه ای زرد به نظر می‌ رسد.

چگونه ترکیب رنگ موی خاکستری داشته باشیم؟

اگر می‌ خواهید به ترکیب رنگ موی خاکستری دست پیدا کنید، ابتدا باید موها را تا روشن ‌ترین رنگدانه زیرین بلوند در عمق 10/0 تبدیل کنید. لازم است که از یک تقویت‌کننده استفاده کنید تا به خوبی از مو محافظت ‌کند. در هنگام سفید کردن موها، بسته به اینکه وقتی موها را رنگ می کنید چقدر تیره است، ممکن است به بیش از یک مرحله رنگ آمیزی نیاز داشته باشید.

هنگامی که مو به عمق مناسب روشن شد، باید دو سرویس پرکننده انجام دهید. یک تونر بنفش برای از بین بردن ته رنگ زرد در مو و دیگری تونر برای رسیدن به نتیجه خاکستری نیاز است. می توانید برای دست یابی به ترکیب رنگ موی خاکستری با سالن زیبایی و آرایشگری تخصصی شیبا مشورت نموده و یا رنگ موی خود را به کارشناسان حرفه ای ایشان بسپارید.

یک موی خاکستری، برای حفظ آن ظاهر دودی تیره نیاز به نگهداری کمی دارد. موهای خود را با یک شامپو و نرم کننده محافظ رنگ بشویید که پس از فرآیند شدید دکلره کردن، موها را نیز تقویت می کند.

ترکیب رنگ موی خاکستری | رنگ مو خاکستری | فرمول رنگ مو خاکستری

ایده های موهای خاکستری

اگر نیاز داری تا ظاهری متفاوت داشته باشید، می توانید از ایده های موهای خاکستری در این جا استفاده کنید.

هایلایت های خاکستری دودی

برای ترکیب رنگ موی خاکستری ، با استفاده از 12% + 0.88 + 12.81 ، می توانید هایلایت های خاکستری را روی پایه قهوه ای ایجاد کرده و سپس آنها را با استفاده از فرمول 1.9%+2.0 + 7.86 ترکیبی از هایلایت های خاکستری دودی ایجاد شود.

خاکستری نقره ای

اگر می خواهید درخشش موهای خود را در آغوش بگیرید، موهای خاکستری را با روکش نقره ای انتخاب کنید. این ظاهر بسیار شیک است، به خصوص زمانی که موها صاف و براق نگه داشته شوند. پس از روشن کردن موها با دانه های بلوندور، موها را با دو فرمول مختلف رنگ 5/81+9/60 + 4٪ روی ریشه ها و 10/69+. 6/19+5/02 + 4% در طول موها ، رنگ آمیزی کنید تا به ترکیب رنگ موی خاکستری برسید.

خاکستری بنفش

اگر ظاهر کلاسیک خاکستری برای مشتری شما کمی تیره است، چرا ته رنگی مانند بنفش را انتخاب نمی کنید؟ بسیاری از افراد، حال و هوای بنفش و پاستلی را دوست دارند. سایه های خاکستری را در فرمول 7/86، 7/89 و 8/81 انتخاب کنید.

موهای خاکستری با نوک های سبز

با رنگ کردن موهای خاکستری با نوک ‌های سبز، یک رنگ روشن به ترکیب رنگ موی خاکستری خود اضافه کنید. اگر نمی خواهید کل سر خود را به رنگی پررنگ تبدیل کنید، این گزینه عالی است.

در نظر داشته باشید که ریشه های سایه که یک تکنیک رنگ آمیزی است که شامل ترکیب ریشه های شما با هایلایت می شود، به موهای خود عمق دهید. این به پنهان کردن ریشه های بیش از حد رشد کرده نیز کمک می کند. فقط لازم است که با یک شامپوی بدون سولفات، آن ها را شستشو دهید تا رنگ خود را از بین نبرید.

رنگ موی بلوند خاکستری

با اضافه کردن رنگ روشن و بلوند به ترکیب رنگ موی خاکستری ، کمی به رنگ موهای خود، جذابیت اضافه کنید. اگر می‌خواهید موهایتان را کوتاه کنید، اما به دنبال یک مدل فوق‌العاده کوتاه نیستید، به ‌جای آن از رنگ موی بلوند خاکستری استفاده کنید. سپس با صاف کردن موهایتان، امواج بی نظیری را به موهای خود بدهید.

رنگ موی خاکستری آبی

ترکیب رنگ ‌های خاکستری تیره و آبی روشن بسیار رویایی است، مخصوصاً روی موهای تا شانه، تصویری زیبا خواهد داشت. این رنگ موی خاکستری آبی، در ترکیب رنگ موی خاکستری می تواند فوق العاده باشد.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب