شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

ترکیب رنگ موی زیتونی طلایی | رنگ مو زیتونی رنگ پوست پلاتینی

ترکیب رنگ موی زیتونی طلایی

امروزه، موها می توانند هر رنگی زیر نور خورشید باشند و انتخاب بر اساس رنگ و ته رنگ پوست یک راه امتحان شده و واقعی برای تصمیم گیری است. ترکیب رنگ موی زیتونی طلایی ، یکی از رنگ های جذاب و پرطرفدار است که می تواند گزینه ای عالی برای تغییر ظاهر هر فردی باشد.

هنگام مواجهه با رنگ زیتونی، برخی از رنگ ها بلافاصله از گزینه های انتخاب خارج می شوند. مهمترین چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که، صرف نظر از اصل و نسب شما، هدف نهایی شما باید یافتن رنگی باشد که ته رنگ طبیعی شما را تقویت کند و در عین حال چشمان شما را برجسته نماید.

اما ته رنگ پوست شما چه ربطی به ترکیب رنگ موی زیتونی طلایی دارد؟ مانند لوازم آرایشی، ته رنگ پوست شما می‌تواند تأثیر بگذارد که چه رنگ‌هایی بهترین ویژگی‌های شما را نشان می‌دهند و در عین حال به رنگ پوست شما وفادار می ‌مانند.

جواهرات نقره ای برای افرادی که رنگ پوست سردتری دارند بهتر به نظر می رسند، با این حال موهای خاکستری را می توان حتی اگر پوستی با رنگ سرد دارید، استفاده کرد. رنگ های خاکستری ممکن است شامل رنگ هایی است که آنها را سرد یا گرم می کند، اما خاکستری واقعی ترکیبی از سیاه و سفید است.

هنگام انتخاب ترکیب رنگ موی زیتونی طلایی که مناسب رنگ چهره شما باشد، نیاز به تخصص دارد. در سالن زیبایی و آرایشگری تخصصی شیبا ، می توانید مشاوره های لازم را در این خصوص دریافت کنید. ضمن آنکه رنگ‌های با رنگ موی سرد مانند بلوند پلاتینیومی، قهوه‌ای خاکستری یا پاستلی با رنگ سرد مانند آبی و بنفش با پوست زیتونی به خوبی ست می‌شوند. این می تواند به شما در انتخاب صحیح رنگ کمک کند.

ترکیب رنگ موی زیتونی طلایی

رنگ مو زیتونی رنگ پوست پلاتینی

اگر به دنبال این ظاهر جسور با ترکیب رنگ موی زیتونی طلایی هستید، به سمت یک پلاتین شنی متمایل شوید. اگر به درستی انجام شود، این رنگ در رنگ پوست زیتونی خیره کننده است و قطعا یک گزینه ای عالی برای تغییر ظاهر خواهد بود.  با آرایشگر خود صحبت کنید تا مطمئن شوید که رنگ مناسب خود را انتخاب کرده اید. اجازه ندهید رنگ طبیعی موهایتان شما را بازدارد، اگر به دنبال موهایی در سایه های کاملا متفاوت هستید، می توانید به سادگی با ترکیب رنگ موی زیتونی طلایی به آن دست یابید

بلوند نقره ای

یک چیز را به خاطر بسپارید. اگر موهای خود را به رنگ پلاتینیوم درآورید، باید متعهد شوید که می توانید برای مراقبت دوره ای آن وقت بگذارید تا زیبایی و جلوه خود را حفظ کند. این رنگ نگهداری بالایی دارد و اگر به درستی انجام نشود می‌تواند باعث آسیب شود، بنابراین برنامه خود را بر نگهداری روتین از ترکیب رنگ موی زیتونی طلایی خود قرار دهید. ضمن آن که می توانید از نرم کننده و یا شامپوهایی با رنگ بنفش استفاده کنید تا بتوانید رنگی یکدست و بدون زردی را در ترکیب رنگ خود داشته باشید.

ترکیب رنگ موی زیتونی طلایی

رنگ مو زیتونی رنگ پوست بلوند

استفاده از رنگ بلوند در تمامی مو، بدون شک تاثیرگذار است، اما قرار دادن آن در ریشه‌های تیره‌تر روش ملایم‌تری است، همانطور که ترکیب رنگ موی زیتونی طلایی را به جای سفید نگه می دارید. این می تواند تعداد آن قرار رنگ آمیزی های مکرر نگهداری را کاهش دهد و رشد رنگ را کمی متفاوت کند.

رنگ مو زیتونی طلایی برای رنگ پوست عسلی

سایه های روشن، متوسط و تیره عسلی در موها آن را کاملا جذاب می کند. به خصوص که همگی با ریشه طبیعی تری برای رنگ هایی با ماندگاری کم هماهنگ می شوند. دخترانی که پوست زیتونی دارند می توانند جاه طلبی استفاده از ترکیبی طلایی داشته باشند. موهایی با رنگ روشن را با انتخاب افکت ombre ترکیب کرده و بدین ترتیب در ترکیب رنگ موی زیتونی طلایی ، ریشه های تیره تعادل مورد نیاز را فراهم می کند.

به طور کلی، ترکیب رنگ های قهوه ای متوسط ممکن است کدر شود، اما رنگ زیتونی طلایی، رنگ موی دلپذیر برای زنان با پوست زیتونی است. هر زمان که موهایتان تا حدودی روشن‌تر از رنگ پوستتان باشد، زیبایی شناسی خیره‌کننده‌ای به دست می‌آورید. می توانید برای دست یابی به این ترکیب رنگ فوق العاده، با کارشناسان سالن زیبایی شیبا در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب