شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

ترکیب رنگ موی فانتزی | تنوع در رنگ های فانتزی | رنگ موی فانتزی

ترکیب رنگ موی فانتزی

آیا از رنگ موهای قدیمی خود خسته شده اید و می خواهید چیزی جدید و هیجان انگیز را امتحان کنید؟ انواع سایه های بلوند، قرمز، قهوه ای و موارد دیگر را بررسی کنید تا ببینید کدام رنگ برای پوست شما مناسب است. کارشناسان سالن آرایشگری و زیبایی تخصصی شیبا، قبل از اینکه روی صندلی بنشینید، شما را در رنگ کردن مو با انواع ترکیب رنگ موی فانتزی راهنمایی می کنند. شما در مورد آخرین روند رنگ ها، محصولات، توصیه هایی را برای تغییر ظاهر خود دریافت خواهید کرد.

تنوع در رنگ های فانتزی

می توانید نمودار رنگ رنگ موهای فانتزی را بررسی کنید که بهترین سایه هایی را که می توانید تصور کنید، انتخاب نمایید. رنگ موی طبیعی خود را به سادگی با اضافه کردن هایلایت های متفاوت تغییر دهید، یا با استفاده از ombre یا balayage تغییراتی جذاب با ترکیب رنگ موی فانتزی ایجاد کنید. رنگ های مد زنده مانند سبز روشن، بنفش، نارنجی، صورتی و آبی را برای مطابقت با شخصیت خود بررسی کنید.

انواع ترکیب رنگ موی فانتزی

شما به راحتی می توانید در سالن شیبا، ترکیب های متنوعی را از انواع ترکیب رنگ موی فانتزی ، داشته باشید که هر یک، بر اساس رنگ پوست و حالت صورت شما انتخاب خواهد شد. تمامی رنگ های استفاده شده در این سالن، دارای طول عمر و کیفیت مناسبی است که می تواند ظاهری جذاب و دلنشین را برای شما ایجاد نماید.

ترکیب رنگ موی فانتزی

موهای قرمز و مشکی Ombre، Balayage و Highlights

رنگ موی قرمز و مشکی را می توانید با طرح هایی همچون Ombre، Balayage و Highlights، ترکیب کنید تا ظاهری متفاوت داشته باشید. موهای قرمز و مشکی ترکیب رنگ موی فانتزی است که بخش هایی از موهای سیاه به رنگ قرمز در می آیند. متداول ترین راه ها برای رنگ آمیزی موهای مشکی قرمز، هایلایت، آمبر و بالیاژ است. این سبک رنگی، یک راه حل خلاقانه کاملاً جدید برای تبدیل یک موی سیاه ساده است.

همه خانم‌ها از این تطابق رنگی مدرن، بیش از حد استفاده می‌کنند تا ظاهری رمانتیک و دراماتیک با عمق و چشم‌انداز عالی به دست آورند. برای داشتن ظاهری جسورانه یا ملایم، بسته به نحوه استفاده این ترکیب، تنها به طرح‌ های رگه ‌های قرمز یا یک آمبره مایل به قرمز چند رنگ نیاز دارید. فراموش نکنید که سایه‌ای را در نظر بگیرید که مناسب پوست شما باشد و به مراقبت ‌هایی که ترکیب رنگ موی فانتزی و قرمز نیاز دارند، توجه کنید.

رنگ مو صورتی، از پاستل تا نئون

موهای صورتی یک رنگ موی مد است که سایه های روشن تر قرمز را روی موهای روشن تر ترکیب می کند. این همان چیزی است که امروزه هر دختری به آن توجه دارد. این رنگ زیبا به این زودی، از لیست ترند موهای صورتی خارج نخواهد شد.

در مورد مدل موهای صورتی، یکی از موارد مهمی که باید در نظر بگیرید، رنگ پوست است. پوست های برنزه تا تیره خوش شانس ترین هستند. زیرا هر سایه ای از این رنگ رویایی، برای آنها شگفت انگیز به نظر می رسد. زنانی که رنگ ‌های روشن ‌تری دارند در ترکیب رنگ موی فانتزی و سایه ‌های روشن یا پاستلی، خیره‌کننده به نظر می ‌رسند.

هر چه موهای شما تیره تر باشد، رنگ آمیزی بیشتر طول می کشد تا به رنگ صورتی روشن برسید. می توانید به راحتی، از طیف وسیع صورتی انتخاب کنید. رنگ صورتی می تواند از نئونی پر جنب و جوش و جسور تا پاستل ظریف و کم رنگ باشد.

موهای صورتی بدون نگهداری مناسب در خانه به سرعت محو می شوند، بنابراین حتماً با آرایشگر خود در مورد محصولاتی که باید استفاده کنید، چند بار باید موهای خود را بشویید و بایدها و نبایدها در مورد این ترکیب رنگ موی فانتزی صحبت کنید.

ترکیب رنگ موی فانتزی

موهای قرمز با هایلایت های بلوند

چه یک مو قرمز طبیعی داشته باشید و چه به دنبال ترکیب موهای قرمز تازه رنگ شده خود با هایلایت های بلوند هستید، در اینجا الهامات بسیار خوبی خواهید داشت. وقتی نوبت به رنگ قرمز می ‌رسد، شما انواع سایه‌ها را در دسترس دارید، همه اینها به رنگ پایه طبیعی شما بستگی دارد.

قرمزهای تیره همراه با هایلایت ‌های بلوند پلاتینی، تنها ظاهر متضادی است که برخی به دنبال آن هستند. اما ممکن است بخواهید با رنگ قرمز متوسط با بلوند کاراملی تیره، ترکیب رنگ موی فانتزی ظریف تری داشته باشید. گزینه های انتخاب تقریباً بی پایان هستند.

همانطور که در میان نمونه تصاویر از بهترین موهای قرمز با هایلایت بلوند مرور می‌کنید، توجه داشته باشید که رنگ ‌های قرمز تیره‌ تر و بلوند های روشن ‌تر زمان بیشتری برای دستیابی به آن می‌طلبد. با آرایشگر خود در مورد استفاده از فویل‌های سنتی یا بالیاژ متناسب با بودجه و نیازهای سبک خود صحبت کنید. در این خصوص، کارشناسان شیبا، راهنمایی های لازم را خواهند داشت.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب