ابروی کمانی، باریک، پهن و …. هر کدام چند صباحی مد می شوند. چرا خانم ها تا این حد روی ابروها حساس هستند؟ بدون تردید داشتن ابروانی زیبا چهره را جذاب تر نشان می دهد. همه افراد به طور خدادادی دارای ابروهایی زیبا و شکیل نیستند. استرس، آلودگی هوا، دارودرمانی و حتی سن روی کیفیت ابروها اثر می گذارند. خبر خوب اینکه همیشه راهی برای ترمیم ابرو وجود دارد پس نگران کم پشت شدن ابروها نباشید. حتی با یک مداد ابروی ساده هم می توانید جاهای خالی ابرو را پر کنید. اما برای داشتن ابروان شیک و زیبا هاشور ابرو پیشنهاد می شود. انواع هاشور تیغ ماهی، هاشور طبیعی، خطی، هایلایت، هاشورهای دو بعدی و سه بعدی از پر طرفدارترین متدهای آرایش و پیرایش چهره هستند.

هزینه هاشور ابرو

هاشور ابرو چیست؟

هاشور خطوط تاتو مانندی هستند که برای پر کردن ابروها استفاده می شوند. ظاهر ابرو بعد از انجام هاشور کاملا طبیعی دیده می شود. با تکنیک های هاشور زدن می توان خطای دید ایجاد کرد تا ابروها پرتر و برجسته تر به نظر برسند. آرایشگاه زنانه کارهای مربوط به هاشور ابرو را نیز انجام می دهد هاشور در موضع کمی درد خفیف ایجاد می کند که برای فرد قابل تحمل است. در صورت لزوم امکان استفاده از داروهای بی حسی موضعی برای کاهش درد نیز وجود دارد . هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن از جدیدترین متدهای ترمیم ابرو است که به دو صورت انجام می شود:

ماندگاری هاشور ابرو چقدر است؟

رنگ به کار رفته در هاشور مهم ترین عامل در ماندگاری آن است. به همین دلیل نمی توان زمان مشخصی را برای همه موارد در نظر گرفت. برای مثال دوام میکروپیگمنتیشن از 6 ماه تا 3 سال متغیر است ولی روش میکروبلیدینگ حداکثر یک سال هاشور دوام دارد. هر چه رنگ های تیره تری برای هاشور انتخاب شوند، مدت زمان ماندگاری بیشتر خواهد شد. علاوه بر کیفیت رنگ و مهارت آرایشگر، خود فرد هم در این قضیه تاثیر دارد. در افراد با پوست چرب همیشه ماندگاری هاشور کمتر از دیگران است.

هاشور ابرو

آیا هاشور در بارداری بی خطر است؟

سوالات زیادی در مورد زمان مناسب برای هاشور زدن ابروها پرسیده می شود. به طور کلی هر وقت تعادل هورمون های بدن دچار تغییرات زیادی شده باشد نباید به سراغ هاشور ابروها رفت. تغییرات هورمونی شدید به طور مشخص پوست فرد را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. در نتیجه رنگ پذیری پوست به مراتب کمتر خواهد شد. بارداری دورانی است که تغییرات هورمونی زیادی در فرد رخ می دهد. از سویی احتمال حساسیت به رنگ ها در بارداری بیشتر است که در این صورت می تواند برای جنین خطرناک باشد. توصیه اکید شده که تا پایان باردهی از انجام هاشور خودداری کنید.

عوارض هاشور زدن چیست؟

اگر این تکنیک توسط افراد غیر متخصص انجام شود خطر ایجاد زخم و یا گوشت اضافه در ناحیه مورد نظر وجود دارد. برای جلوگیری از عفونت های ناشی از هاشورهای غیر حرفه ای همیشه به سالن های زیبایی معتبر و خوشنام مراجعه کنید. رعایت بهداشت در ترمیم پوست الزامی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *