شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی | چگونه از رنگ موی بادمجانی مراقبت می کنید

ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی

بسیاری از افراد، هر بار که یک رنگ موی جدید با الهام از مواد طبیعی ظاهر می‌شود، احساسی فوق العاده برای آزمایش آن را خواهند داشت. در حالی که رنگ قرمز مخملی و بلوند شامپاینی از جمله رنگ های جذاب و پرطرفدار بوده اند، اما در مورد ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی چیز خاصی وجود دارد. اگر می‌خواهید برای اولین بار موهای بنفش را امتحان کنید، این تنوع رنگ سرد، ممکن است برای شما عالی باشد.

ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی

رنگ موی بادمجانی چیست؟

رنگ موی بادمجانی با الهام از سبزیجات تابستانی خوشمزه بوده و رنگ بنفش تیره ای دارد. برخلاف ترندهای مشابه موهای گرم مانند شرابی، رنگ موی بادمجانی رنگی سرد و معمولاً ملایم‌تر است. اگر می‌خواهید موهای بنفش را بدون متعهد شدن به رنگ‌های پر جنب و جوش و با ماندگاری بالا امتحان کنید، ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی ممکن است برای شما مناسب باشد. برای رسیدن به رنگ موی بادمجانی، می توانید در سالن آرایشگری و زیبایی تخصصی شیبا، آن را امتحان کنید.

بسته به سطح روشنایی یا عمقی که می‌خواهید، رنگ‌شناس در آرایشگاه، ممکن است برای رسیدن به رنگ موی بادمجانی نیاز به استفاده از سفید کننده داشته باشد. مهم است که توجه داشته باشید که سفید کننده همیشه باعث آسیب می شود، اما آرایشگر به بهبود ظاهر موها، قبل از خروج از سالن کمک می کند.

چگونه از رنگ موی بادمجانی مراقبت می کنید؟

اکنون که ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی مورد توجه شما قرار گرفته است، وقت آن است که قبل از رزرو وقت آرایشگاه خود، به چند نکته نگهداری از این ترکیب رنگی فوق العاده بپردازید. مانند هر تغییر رنگ مو، باید چند مورد لازم را در روتین مراقبت از موهای خود ایجاد کنید.

ابتدا شامپو و نرم کننده معمولی خود را با یک سیستم فرموله شده برای موهای رنگ شده تعویض کنید. اگر در موهای خود، اثرات مخرب سفید کننده را احساس می کنید، یک ماسک موی هفتگی را به برنامه روزانه خود اضافه کنید. این ماسک مو با محافظت چندگانه، موها را عمیقاً تغذیه می کند تا از شادابی و طراوت رنگ شما محافظت کند.

ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی

بهترین ایده های ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی

بالیاژ بادمجان

ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی به زیبایی با تارهای تیره ترکیب می شود. به همین دلیل است که برای امتحان کردن بادمجانی به روشی کم‌ و معمولی، توصیه می‌کنیم از رنگ‌شناس خود برای بالیاژ کمک بخواهید. رنگ شناس شما با دست رنگ بادمجانی را از طول وسط تا انتهای رشته های شما رنگ می کند در حالی که رنگ ریشه شما دست نخورده باقی می ماند.

رنگ بادمجانی با سایه های آبی

اگر رنگ موی بادمجانی را به خاطر رنگ سردش دوست دارید، چرا یک سایه دیگر را در آن اضافه نکنید؟ بنفش و آبی به زیبایی با هم جفت می شوند، مخصوصا اگر هایلایت را انتخاب می کنید.

هایلات های بادمجانی

اگر می خواهید ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی را بدون متعهد شدن به رنگ یکدست امتحان کنید، با چند رگه خوب شروع کنید. این کار بدون اینکه زیاده روی کنید، رنگ و ابعادی به رنگ پایه شما اضافه می کند.

رنگ بادمجانی روی موی سیاه

اگر فکر می کردید که بادمجانی را روی تارهای تیره دوست دارید، تضاد بین موهای بادمجانی و موهای مشکی به همان اندازه خیره کننده است.

انتهای بادمجانی

اگر هایلایت و بالیاژ موها مورد علاقه شما نیست، انتهای رنگ شده را در نظر بگیرید. رشته های رنگ شده بادمجانی پررنگ و غیرمنتظره هستند.

ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی

رنگ شرابی، مورد توجه و علاقه بسیاری از افراد است. اما ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی می تواند یکی از جذاب ترین و خیره کننده ترین رنگ ها باشد که می توانید استفاده کنید. این ترکیب را به سادگی می توانید در سالن زیبایی و آرایشگری شیبا در بهترین کیفیت و ماندگاری، بدست خواهید آورد.

ترکیبی شلوغ از بادمجانی

اگر موهای پر جنب و جوش حالت درونی شما را بهتری می کند، نیازی نیست رنگ بادمجانی شما ظریف باشد. از آرایشگر خود بخواهید که رنگ روشن‌تری داشته باشد. با این حال، رنگ موی پر جنب و جوش، مسئولیت های بیشتری را در خصوص نگهداری و تجدید رنگ به همراه دارد، انتظار داشته باشید که چند هفته زودتر به سالن برگردید تا آن را تغییر دهید. در این خصوص از کارشناسان شیبا راهنمایی های لازم را دریافت کرده و برای دست یابی به یک ظاهر متفاوت، موهای خود را به ایشان بسپارید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب