شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

ترکیب رنگ موی شاه بلوطی | نگهدارنده رنگ موی شاه بلوطی | رنگ شاه بلوطی

ترکیب رنگ موی شاه بلوطی

در حالی که رنگ ‌هایی مانند قهوه ‌ای و نسکافه ای ممکن است برای رنگ‌های پوست خاص مناسب باشد، ترکیب رنگ موی شاه بلوطی ، همیشه به ‌طور جهانی جذابیت های لازم را ایجاد می کند. اگر نمی دانید چگونه رنگ موی شاه بلوطی را برای خود امتحان کنید، می توانید راهنمایی های ارائه شده در این جا را بررسی کنید. ضمن آنکه سالن زیبایی و آرایشگری تخصصی شیبا نیز در این خصوص مشاوره های لازم را ارائه خواهد نمود.

رنگ موی شاه بلوطی گرم است یا سرد؟

موهای شاه بلوطی سایه ای پررنگ و بعدی از قهوه ای مایل به قرمز است. در حالی که شاه بلوطی را می توان برای تناسب با رنگ پوست شما سفارشی کرد، رنگ آن معمولاً یک سایه قهوه ای متوسط ​​با ته رنگ گرم است. در بسیاری از موارد، ترکیب رنگ موی شاه بلوطی و قهوه ای با هم اشتباه گرفته می شوند، این دو رنگ بسیار متفاوت هستند.

به رنگ قهوه ای به عنوان یک اصطلاح زمینه برای سایه های مختلف قرمز فکر کنید. در حالی که سایه های قهوه ای را می توان هر چیزی از قرمز ملایم تا گیلاسی پر جنب و جوش در نظر گرفت، رنگ موی شاه بلوطی همیشه تیره تر است.

مراقبت از ترکیب رنگ موی شاه بلوطی

مانند هر سایه دیگری، ترکیب رنگ موی شاه بلوطی هم در خانه و هم در سالن به نگهداری منظم نیاز دارد. شما می‌توانید از هر هشت تا ده هفته یک ‌بار با یک سرویس رنگی نیمه دائمی و احتمالاً با چند تکه بالیاژ برای ایجاد رنگ شاه بلوطی، آن را حفظ کنید.

زیبایی این تن این است که به زیبایی در میان موهای شما محو می‌شود. این تا زمانی است که در منزل با شامپو و نرم کننده توصیه شده توسط آرایشگر، نگهداری شود. خبر خوب این است که در حالی که رنگ موی شاه بلوطی دارای تناژهای قرمز است، حفظ آن به اندازه سایر سایه های قرمز چالش برانگیز نیست.

ترکیب رنگ موی شاه بلوطی

نگهدارنده رنگ موی شاه بلوطی

با این حال، اگر ترکیب رنگ موی شاه بلوطی را انتخاب کنید، ممکن است علاقه‌مندی‌ های فعلی شما دیگر برش را نداشته باشند. شما باید محصولات محافظ رنگ را استفاده کنید. با تعویض شامپو و نرم کننده معمولی خود و با یک سیستم فرموله شده و نگهدارنده رنگ موی شاه بلوطی شروع کنید.

اگر نگران این هستید که سفید کننده به موهای ارزشمند شما آسیب برساند، در نظر داشته باشید مهم نیست که با چه رنگی شروع می کنید، رنگ شناس شما به احتمال زیاد می تواند به سایه قهوه ای شاه بلوطی مورد نظر شما، بدون هیچ گونه سفید کننده برسد.

با این حال، پس از هر جلسه رنگ، موهای شما ممکن است کمی خشک تر از حد معمول احساس شوند. به همین دلیل است که توصیه می شود برای موهای رنگ شده با ترکیب رنگ موی شاه بلوطی ، هفته ای یکبار ماسک مو مانند را به برنامه مراقبت از موهای خود اضافه کنید. این فرمول موها را عمیقاً تغذیه می کند تا از شادابی و طراوت رنگ محافظت کند.

مراقبت از موهای شاه بلوطی

چه به صورت روزانه موهای خود را صاف کنید یا دائما آن را در فرم های مختلف شکل می دهید، مطمئن باشید که همیشه از یک محافظ حرارتی استفاده می کنید. این محصولات سبک وزن و پرکننده، محافظت از موهای رنگ شده را به عهده گرفته و مزایای مهمی را برای موهای رنگ شده، ارائه می دهند.

ترکیب رنگ موی شاه بلوطی

بهترین ایده ها در ترکیب رنگ موی شاه بلوطی

در اینجا برخی از بهترین ایده ها در ترکیب رنگ موی شاه بلوطی را دریافت خواهید کرد.

مشکی با شاه بلوطی

اگر همیشه می خواستید موهایتان را مشکی کنید ، از آرایشگرتان در مورد ظاهری که مشکی را با رنگ موی شاه بلوطی ترکیب می کند، بپرسید. مشکی با شاه بلوطی می‌تواند موهای شما را به ترکیبی بسیار تیره تبدیل کند و در عین حال، به آن عمق و ابعاد ببخشد.

کهربایی قهوه ای

موهای شاه بلوطی چیز جدیدی نیست، اما رنگ‌گرایان همیشه رویای رنگ‌های جدید و هیجان‌انگیزی در سایه کلاسیک مانند کهربایی قهوه‌ای دارند. برای رسیدن به رنگ کهربایی قهوه‌ای، رنگ ‌ساز شما ترکیب های شکلاتی، طلایی و قهوه‌ای را روی پایه‌ای تیره ترکیب می‌کند تا به ترکیب رنگ موی شاه بلوطی برسید.

شاه بلوطی ظریف

اگر تمام عمرتان با موهای تیره بوده‌اید، افزودن رنگ قرمز به آنها برای اولین بار می‌تواند ترسناک به نظر برسد. از آرایشگر بخواهید تا ترکیب رنگ موی شاه بلوطی را به روشی ساده امتحان کنید. در این خصوص، سالن شیبا، در خدمت شما خواهد بود.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب