شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

مراقبت از موهای رنگ شده:

مراقبت از موهای رنگ شده

مراقبت از موهای رنگ شده

همانطور که می دانیم رنگ به مرور زمان روی جنس مو تاثیر گذاشته و موجب کدر و خشک شدن موها می شود.جنس رنگ مو و اکسیدانی که استفاده میکنید قطعا در جلوگیری از آسیب به موها تاحدود زیادی جلوگیری می نماید ولی در هر صورت رنگها شیمیایی هستند و حالت اولیه مو را تغییر می دهند.افرادی که به صورت مداوم موهای خود را رنگ یا دکلره میکنند باید مراقبتهای بعد آن را جدی بگیرند.در غیر اینصورت بعد از مدتی تکرار رنگ و دکلره با موهای آسیب دیده مواجه می شوند که درمان آن یا ممکن نیست یا بسیار هزینه بر است.بنابراین توصیه می شود همزمان که به فکر زیبایی موهایتان هستید به فکر سلامت آن نیز باشید زیرا موی آسیب دیده جلوه خوبی ندارد.

رفع جای جوش با آب خیار

۱_ از شامپوهای مخصوص موهای رنگ‌شده استفاده کنید.

۲_ از موهای‌تان در برابر نور مستقیم خورشید محافظت کنید؛ وگرنه رنگ موهای‌تان کم‌کم تغییر خواهد کرد وموهایتان خشک خواهد شد. استفاده از شامپوهای حاوی ضد آفتاب تا حدودی کمک کننده می‌باشند.

 ۳_ قبل از ورود به استخرهای کلردار، موهای خود را با اسپری آب خیس کنید و بعد از استخر نیز موهای خود را بشویید زیرا کلر، موهای شما را کدر و مات می‌کند و حتی مشکلاتی مثل خارش شدید به وجود می‌آورد.

4_ از تقویت‌کننده‌های مو استفاده کنید.

5_تا جایی که امکان دارد از سشوار کشیدن اجتناب کنید. بعد از استحمام از شانه با دندانه های بزرگ بجای برس استفاده کنید، چون آسیب کمتری به موهای رنگ شده که شکننده‌تر هستند میرساند.

6_ از ماساژ موها با حوله خودداری کنید ،چون باعث شکسته شدن و آسیب موها می‌شود.

7_ از نرم کننده یا ماسک موی مناسب استفاده کنید تا رطوبت مو حفظ شود چون رنگ موهای دایمی به علت آسیب به ساقه مو باعث خشکی مو می شوند.