شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

ترکیب رنگ مو بدون قرمزی | رنگ مو بدون قرمزی | سایه روشن در ترکیب رنگ مو

ترکیب رنگ مو بدون قرمزی

هنگامی که موهای خود را با ترکیب رنگ مویی متفاوت با موهای طبیعی، تغییر می دهیم، لازم است که به مراحل نگهداری آن نیز فکر کنیم. ضمن آنکه بدست آوردن ترکیب رنگ مو بدون قرمزی نیاز به تجربه و تخصص دارد که ممکن است لازم باشد به سراغ یک آرایشگر ماهر برویم. شما می توانید برای این منظور، با کارشناسان سالن آرایشگری و زیبایی تخصصی شیبا مشورت نموده و کار رنگ خود را به ایشان بسپارید.

ترکیب رنگ مو بدون قرمزی

رنگ مو بدون قرمزی

در حقیقت، وقتی ریشه‌ها شروع به نشان دادن می‌کنند، سراسیمه به دنبال تجدید رنگ آن ها هستیم، اما مهم است که رنگی متناسب را یافته و کاری یکدست از رنگ آمیزی را روی موهای خود داشته باشیم. هنگامی که از سایه گرم با ترکیب چند رنگ مختلف مانند بلوند طلایی، کارامل های غنی، شاه بلوطی و قهوه ای تیره تر برای یک نتیجه طبیعی و نرم که بدون عیب و نقص رشد می کند، استفاده می کنیم، کمترین نگرانی را برای قرمز شدن موها داشته و ترکیب رنگ مو بدون قرمزی را بدست خواهیم آورد.

رنگ خاکستری محبوب

سایه خاکستری به ته رنگ موهای شما اشاره دارد، نه روشن یا تیره بودن سایه آن را در نظر بگیرد. این برعکس ته رنگ های گرم و طلایی است. بلوند شامپاین نمونه‌ای از بلوندهای خاکستری است، در حالی که رنگ‌های قهوه‌ای خاکستری، رنگ معمولی مسی، شاه بلوطی یا قرمز را ندارند.

رنگ خاکستری که ترکیب رنگ مو بدون قرمزی است، برای افرادی که به طور طبیعی پوست رنگ پریده‌تری دارند عالی به نظر می‌رسد. کمی رژ لب چشمگیر بزنید. بدین ترتیب، ظاهر پاییز و زمستانی خواهید داشت که از بین نمی‌رود. این در مورد تقویت ته رنگ طبیعی شما است و به مراقبت زیادی نیاز نخواهید داشت.

از سویی دیگر، برداشت طبیعی از روند آمبره، برای ترکیب رنگ های آبشاری ملایم تر و ظریف تر می تواند در این امر شما را یاری کند. ظاهر یک حرکت بسیار تدریجی رنگ از ریشه به انتها را نشان می دهد، با ریشه های طبیعی باقی مانده برای حداقل نگهداری که می تواند انتهای آن دو تا سه درجه روشن تر از ریشه باشد.

ترکیب رنگ مو بدون قرمزی

سایه روشن در ترکیب رنگ مو بدون قرمزی

برای سبزه‌ها، به‌ویژه سایه‌های تیره‌تر، به‌جای روشن‌تر شدن، موها را با نورهای کم‌ بلوطی گرم تقویت کنید تا به عمق و بعد آن با یک سایه روشن در ترکیب رنگ مو بدون قرمزی بیافزایید. از آنجایی که رنگ بسیار ظریف است، نگهداری آن به اندازه کافی کم است که به زیبایی رشد می کند.

در نظر داشته باشید که تکنیک بالیاژ ، برای ایجاد هایلایت های طبیعی با استفاده از روش رنگ آمیزی با دست که بر روی رنگ مو تاثیر می گذارد، استفاده می شود. هر ضربه با مو ترکیب می شود تا ظاهری منسجم ایجاد کند. این هایلایت ها روی موهای بلوند بسیار خوب عمل می کنند.

اگر از رنگ کردن موهایتان برای پوشاندن تارهای خاکستری خسته شده اید، وقت آن است که آن را با سبکی جدید و با ترکیب رنگ مو بدون قرمزی تغییر دهید. بهترین راه برای کمک به خاکستری شدن خود این است که رشته های خاکستری و غیر خاکستری خود را به طور یکپارچه با هایلایت و کم لایت با هم ترکیب کنید. این به شما کمک خواهد کرد تا ظاهری متفاوت با کمترین آسیب رسانی به موها را داشته و ترکیبی از رنگ مو ، بدون ایجاد قرمزی داشته باشید. در نظر داشته باشید که گروه حرفه ای سالن زیبایی شیبا، می تواند در این خصوص شما را یاری کرده و رنگی متناسب با رنگ پوست شما را ارائه نماید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب