شنبه تا پنج شنبه ساعت 9-18

ترکیب رنگ موی روشن بدون دکلره | روشن کردن موهای رنگ شده

ترکیب رنگ موی روشن بدون دکلره

وقتی نوبت به روشن کردن موهای قهوه ای و تیره می رسد، ترکیب رنگ موی روشن بدون دکلره می تواند بهترین انتخاب باشد. با انبوهی از فرمول ها برای انتخاب، یک محصول مناسب برای هر ظاهری وجود دارد که از بالیاژ گرفته تا هایلایت را ایجاد کند. سه تکنیک بدون سفید کننده و دکلره برای روشن کردن موها وجود دارد که می توانید آن ها را در نظر بگیرید. همچنین توصیه می شود تا برای دریافت مشخصاتی کامل تر ، با سالن آرایشگری و زیبایی تخصصی شیبا مشورت نمایید.

برای مشتریانی که می‌خواهند ظریف‌ ترین انتخاب را برای روشن‌تر کردن موهای تیره داشته باشند، می توانند از رنگ های نیمه دائمی استفاده کنند. یک فرمول بدون آمونیاک که به آرامی موها را تقویت می کند. برای افزودن هایلایت‌هایی  که تضاد ملایمی با پایه دارند، ایده‌آل است. این ترکیبی را ایجاد می‌کند که زیر نور می‌درخشند.

این تکنیک را برای مشتریانی توصیه می شود که قبلا موهای خود را روشن نکرده اند و به دنبال تغییر در ظاهر خود هستند. فقط مطمئن شوید که یک سایه هدف را انتخاب کنید که روشن‌تر از رنگ طبیعی آن باشد، سپس با امولسیون لمسی رنگی 4% برای حداکثر دو سطح روشن تر آن را مخلوط کنید. این ظاهری است که نیاز به نگهداری کم دارد زیرا رنگ مو در رشد مجدد بسیار ملایم خواهد بود.

ترکیب رنگ موی روشن بدون دکلره

استفاده از رنگ دائمی با ترکیب رنگ موی روشن بدون دکلره

در ترکیب رنگ موی روشن بدون دکلره ، باید در نظر داشت که رنگ نیمه دائمی برای مشتریانی است که خواهان رنگ های کوتاه مدت هستند. اما اگر می‌خواهند رنگ رویایی‌شان ثابت بماند، باید یک محصول رنگ موی دائمی را امتحان کنند. استفاده از رنگ دائمی ، نه تنها ماندگاری بیشتری را ارائه می دهد، بلکه باعث افزایش زیبایی قابل توجهی نیز می شود.

نحوه عملکرد این است که ابتدا محصول مناسب را انتخاب کنید. هنگامی که انتخاب  خود را انجام داده و برگزیدید که کدام محصول با ظاهر دلخواه مشتری شما مطابقت دارد، باید یک رنگ با پایه روشن تر را به ترکیب رنگ موی خود اضافه کنید.

در واقع در ترکیب رنگ موی روشن بدون دکلره ، بلوند شدن موهای قهوه ای بدون سفید کننده ممکن است به نظر یک چالش بزرگ به نظر برسد، اما به لطف بلوندهای موجود، می توانید آن ها را به راحتی تا سایه های روشن پیش ببرید. سایه های مخصوص بلوند خود را با دقت انتخاب کنید، به عنوان مثال ، برای بلوند کاراملی 12/03 یا 12/07 و برای هایلایت های بلوند خاکستری از موهای سبزه 12/11 یا 12/89 را انتخاب کنید.

ترکیب رنگ موی روشن بدون دکلره

روشن کردن موهای رنگ شده

تکنیک های بالا برای روشن کردن موهایی طراحی شده اند که قبلا هرگز رنگ نشده اند. اما اگر موهای شما هنوز بقایایی از روشن کننده قبلی داشته باشد، چه کار باید کرد؟ اگر قبلا موهای خود را رنگ کرده اید، استفاده از ترکیب رنگ موی روشن بدون دکلره کافی نخواهد بود. اگر می خواهید عمق و تن رنگ را کاهش دهید، می توانید Color Renew را امتحان کنید که جایگزین ملایمی برای محصولات پرسولفات  است. این باعث کاهش رنگ اکسیداتیو می شود و در عین حال به ملانین طبیعی مو اهمیت می دهد.

لازم است که اطمینان حاصل کنید که یک برنامه منظم مراقبت از مو را رعایت خواهید کرد. توصیه می شود که راهنمایی های لازم در این خصوص را از سالن زیبایی شیبا دریافت کنید.

 

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب