سالن زیبایی مژه

آموزش آرایشگری زنانه

آرایشگری یکی از شغل های پر درآمد و جذاب است که افراد زیادی بنا به علاقه و استعداد خود وارد یکی از شاخه های آرایشگری میشوند. خانمها در حرفه ی آرایشگری زنانه معمولا بسیار موفق عمل میکنند. برای ورود به این حرفه, اولین و مهمترین قدم آموزش درست و مناسب است. امروزه آموزش آرایشگری زنانه در سالن های زیبایی با سابقه انجام میشود. آموزش آرایشگری زنانه باید توسط افراد حرفه ای و با سابقه کاری انجام شود زیرا افرادی که تخصص کافی نداشته باشند ممکن است کارآموز نتیجه درستی دریافت نکند.

آموزش آرایشگری زنانه علاوه بر ایجاد فرصت شغلی برای خانمها ، میتواند به عنوان هنر ، سر گرمی و خلاقیت باعث شادابی خانمها شود. حتی ممکن است خانم هایی که قصد کار کردن در این رشته را نداشته باشند با گذراندن یک دوره کوتاه آموزش آرایشگری زنانه میتوانند کارهای مربوط به زیبایی خود را در منزل  انجام دهند.

آموزش آرایشگری زنانه | آموزش هایلایت

روش کار ما

لازم به ذکر است که آموزش ها در محیطی کاملا صمیمی انجام می گیرد و تجربه به ما نشان داده که 90 درصد از کارآموزان به صورت بلند مدت با سالن رفت و آمد می کنند و در حقیقت عضو خانواده سالن زیبایی مژه می شوند و حتی برخی از آنها نیز در همین جا مشغول به کار می شوند، گرفتن مدل بر عهده ما می باشد و از این بابت کارآموز دغدغه ای نخواهد داشت، و کارآموز تا زمانی که تسلط کامل پیدا می کند می تواند به سالن رفت و آمد نماید و مزیت سالن زیبایی بودن ما این است که کارآموز با مدل های واقعی و بعضا متنوع آشنا می شود تا بتواند در شرایط مختلف آمادگی انجام کار را داشته باشد که این مورد در آموزشگاه ها وجود ندارد چراکه بیشتر آنها یا با استفاده از کله مانکن و یا روی یکی دو مدل بسیار ساده کار می کنند

کار کردن با مجموعه سالن زیبایی مژه می تواند تجربه ای جذاب در عین یادگیری تمامی فنون به صورت عملی برای کارآموز باشد

هزینه های آموزش بستگی به خصوصی بودن و یا کارآموز محوری متفاوت خواهد بود، آموزش خصوصی که مشخص است و آن به این صورت که شخص با آموزش دهنده تعداد جلسات را بسته به نوع آموزشی که مد نظرشان است مشخص می نمایند ، روش کارآموز محوری نیز به این صورت است که فرد به صورت ثابت در تایم های کاری سالن در محل حضور می یابد و ضمن همکاری با مجموعه کار را نیز آموزش می بیند

آموزش آرایشگری زنانه | اکستنشن مژه

موارد آموزشی در هر شاخه آرایشگری

سالن زیبایی مژه  آموزش آرایشگری زنانه را در رشته های مختلف از جمله آموزش کار با مواد (رنگ و مش و کراتینه), آموزش شینیون ، آموزش میکاپ ، آموزش اکستنشن مو ، آموزش اکستنشن مژه ، آموزش کاشت ناخن ، آموزش اصلاح ابرو و کوتاهی ، به صورت کاملا حرفه ای توسط آرایشگران متخصص به هنرجویان ارائه میشود.

موارد آموزشی در شاخه کار با مواد شامل:  کاتالوگ خوانی, ترکیب رنگها, کار با اکسیدانها, کار با واریاسیونها, ریشه گیری با رنگ و دکلره, بلوند کردن و به پایه رساندن مو, مش, هایلایت, لولایت, هاف لایت, آمبره, سامبره, بالیاژ و ویتامیه کردن مو, کراتینه صافی و احیا مو و … می باشد که توسط رنگ و مش کار و کراتینه کار کاملا حرفه ای انجام می شود.

آموزش شینیون شامل پایه شینیون (براشینگ, ویو, بابلیس) به علاوه ۷ مدل شینیون جدید توسط شینیون کار حرفه ای ارائه میشود.

اصلاح ابرو و وکس صورت و کوتاهی در یک پکیج تخصصی آموزش داده میشود.

آموزش کاشت ناخن شامل: مانیکور, پدیکور, کاشت مادر, کاشت با فرمر, کاشت هلویی, ترمیم, انواع دیزاین های ناخن است.

ارتباط با ما

برای تماس با ما می توانید با شماره های سالن : 44216770-021 ، 44294521-021

و یا اگر در ایام تعطیل و یا ساعات غیر کاری تماس می گیرید می توانید با شماره 09101856676 تماس بگیرید

برای مراجعه حضوری هم از قسمت تماس با ما میتوانید به آدرس ما دسترسی داشته باشید